Skutečně výhodná půjčka na ruku?

Půjčky na ruku již v dnešní době poměrně vychází z módy. Každý chce peníze na účet nebo rovnou na zaplacení faktur. Ovšem jsou pořád tací, kteří chtějí mít peníze neustále k dispozici, kteří s nimi potřebují disponovat kdykoliv se jim zachce a kteří se nechtějí zadlužovat na několik let. Pro ně je jako stvořená kreditní karta. S tou mají totiž peníze pořád k dispozici, bezúročné období většinou trvá jen několik dnů, takže se člověk nezadluží na spoustu let a peníze může mít v hotovosti na ruku. Jednou z velice oblíbených kreditních karet je i od GE Money Bank.

Kreditní karta od GE Money Bank

Jak je u kreditních karet zvykem, jsou nejdůležitějšími parametry úvěrový limit a bezúročné období. Tyto dvě veličiny jsou stanoveny na 150 000 korun a padesát dnů. Bezúročné období je tedy delší období, než jaké najdete například u kreditní karty od Komerční banky. Máte tedy skutečně dostatek času na splacení všech svých závazků. Sto padesát tisíc korun je taktéž vysoká částka, kterou budete u konkurence jen těžko hledat.

Jaké jsou výhody kreditní karty od GE Money Bank?

Výhodami této karty pak je možnost bezkontaktních plateb, můžete si také pořídit kreditní Kartu v mobilu i Platební nálepku, dále můžete využít i internetového bankovnictví, výpisy z karty vám mohou chodit i elektronicky a v neposlední řadě je karta platná i v zahraničí, tudíž máte peníze skutečně neustále po ruce, a to i třeba na zahraniční dovolené. Pokud si navíc sjednáte program bene+, získáte spoustu dalších výhod. Jedná se o možnost ušetřit tisíce korun ročně, získat až 30 % zpět za nákup u partnerů programu bene+, získat 1% zpět z každého nákupu u obchodníka v ČR uskutečněného mimo síť partnerů, a to včetně internetových nákupů a navíc získat desítky akčních kuponů a slevy u bene+ partnerů na více než 1600 místech v ČR. Skutečně spousta výhod a spousta možností!

Přečtěte si:  Kdy požádat o rychlou půjčku banku a kdy nebankovní instituci?