Peníze na ruku v online terminálech Sazky

Nebankovních poskytovatelů půjček je poměrně dost, ne všichni jsou však ochotni vyplatit svým klientům peníze v hotovosti na ruku. Můžete mít mnoho důvodů, proč si nepřejete, aby se na vašem bankovním účtu objevila jakákoliv suma – v tom případě je jedním z nejjednodušších řešení požádat o půjčku u Click Creditu, který je členem skupiny Home Credit, a peníze si můžete nechat vyplatit u kteréhokoliv online terminálu Sazky, mimo terminálů České pošty a TESCO.

Splňujete podmínky?

Pro získání půjčky od Click Creditu musíte být starší 18 let, vlastnit platný občanský průkaz, mít bankovní účet vedený na své jméno a nesmíte být v insolvenci ani v exekuci. Jednoduché a jasné. Jste-li navíc studentem a držitelem studentské karty ISIC, kterou můžete doložit, připravte se na příjemné překvapení, půjčku Click Credit do výše 1 500 korun můžete mít zcela zdarma – bez úroků, bez poplatků, bez navýšení.

Bezkonkurenční nabídka

Click Credit poskytuje krátkodobé půjčky na 30 dnů ve výši maximálně 5 000 korun. Nejsou zde žádné úroky, pouze fixní poplatek v bezkonkurenční výši 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč za měsíc. Půjčku lze samozřejmě v případě potřeby prodloužit, a to splacením 20% její hodnoty + 30korunového poplatku. Není-li ve vašich možnostech zaplatit ani oněch 20%, lze uhradit jen 10% půjčky a její splatnost vám tak bude prodloužena alespoň o 15 dnů. Na rozdíl od jiných poskytovatelů půjček, umožňuje Click Credit požádat o prodloužení půjčky i poté, co již její splatnost vypršela a byla vám naúčtována sankce.

Přečtěte si:  Půjčky na ruku pro problémové klienty