Kdy přijde vhod Erasvět internetové bankovnictví?

Máte účet u banky s názvem Era? Pokud ano, je pro vás připraveno také Erasvět internetové bankovnictví. Jak už vyplývá ze samotného názvu, jedná se o možnost jednoduché správy vašeho účtu prostřednictvím internetu. Budeme-li konkrétní, není problémem v tomto směru využívat třeba váš mobilní telefon, tablet, počítač či notebook.

Tolik k celkové jednoduchosti, jelikož na co se chceme zaměřit, to jsou možnosti použití. Podíváme se proto na to, komu je tato platforma určena a kdy přijde vhod.

Ideální, když chcete šetřit čas

Pamatujete ještě na doby, kdy bylo třeba kvůli každé věci navštívit pobočku banky? Nejenom, že s tím bylo spojeno zdlouhavé cestování, ale zároveň jste museli trávit i desítky minut přímo na pobočce, než na vás došla řada. To je dnes minulostí, jelikož Erasvět internetové bankovnictví se hodí právě v případech, kdy nechcete ztrácet čas. Jednoduše se můžete přihlásit a obsluhovat svůj bankovní účet odkudkoliv. Samozřejmostí je také to, že ho můžete obsluhovat kdykoliv. Na rozdíl od reálních poboček se není třeba obávat jakékoliv pevně dané otevírací doby.

Erasvět internetové bankovnictví je pro ty, kdo chtějí mít přehled

Také patříte do skupiny lidí, která potřebuje mít přehledy? Tedy která chce vědět, zda už přišla požadované platba nebo výplata, či zda se už odeslala jedna z naplánovaných trvalých plateb? I to vám Erasvět internetové bankovnictví umožní. Stejně tak ale můžete sledovat třeba platby vaší kartou, kdy budete ihned vědět, kolik a kde bylo zaplaceno. To vše nejenom v rámci pravidelných výpisů, ale ihned, v reálném čase. Stejně tak není problém podívat se také do historie, pokud si chcete porovnat to, jak jste utráceli minulý měsíc.

Zapomínat nesmíme ani na možnosti notifikací. Ty vás vždy upozorní, jakmile se na vašem bankovním účtu cokoliv stane. To je ideální ve chvíli, kdy očekáváte platbu, ale nechcete neustále kontrolovat to, zda byla připsána.

Nyní můžete výrazně ušetřit

Vhodné je Erasvět internetové bankovnictví také ve chvíli, kdy chcete šetřit. Jakýkoliv příkaz realizovaný prostřednictvím pobočky může být poměrně drahý. Na druhou stranu jsou jednodušší možnosti, jak ho zadat. A ty jsou také levnější. Nehledě na to, že ušetříte i ve chvíli, kdy se pro dané bankovnictví rozhodnete. Danou službu si sice musíte nechat zřídit, ale tento krok je zcela zdarma. Nemusíte se tedy bát jakýchkoliv výdajů navíc. A kde dané sjednání provést? Buď můžete vyrazit na nejbližší pobočku, stejně jako není problém svou žádost říci spíše na větších pobočkách České pošty. Třetí cesta následně vede přes Českomoravskou stavební spořitelnu: „Produkt Era portál – nové internetové bankovnictví si můžete sjednat i v pohodlí svého domova, obchodní zástupce se přizpůsobí vašemu přání a možnostem.

Přečtěte si:  GE Money Internet banka - jak se přihlásit k účtu
Era svět - Internetové bankovnictví
Era svět – Internetové bankovnictví