Půjčky bez zprostředkovatele

Chcete se vyhnout podvodu při uzavírání půjčky? Zajímá vás především nějaká seriózní půjčka – peníze ihned a na ruku? Pak se určitě volte půjčky bez zprostředkovatele a obracejte se přímo na toho, kdo je poskytovatelem půjčky nebo úvěru. Není to sice zaručený recept, jak se vyhnout podvodu, ale určitě tím nic nezkazíte.

Pokud hledáte spolehlivou a slušnou půjčku bez podvodu, pak byste měli vědět, že půjčky získané přes zprostředkovatele, patří mezi nejrizikovější. Důvodem je především to, že mezi finančními poradci, kteří nabízí zprostředkování půjčky, se pohybuje nejvíce podvodníků.

Máte potíže? Poradíme vám: Pracovní právo a mzdy

Spolehlivé půjčky bez zprostředkovatele

Možná i vy jste slyšeli v televizi nebo četli v novinách o podvodech spojených s nebankovními půjčkami. Nejčastější scénář takového podvodu je následující. Nějaký soukromník nebo i firma, inzeruje výhodné půjčky bez registru, bez ručení, nebo bez doložení příjmu. Dost často se dají podobné nabídky najít na zastávkách autobusů nebo na vlakových nádražích nebo vám letáky chodí do schránky. Nabídka se tváří velmi výhodně a libuje „hory doly“. Pokud ale na takovou nabídku zareagujete, velmi rychle zjistíte, že se tady nejedná o poskytnutí půjčky.

Ten kdo nabízí podobné půjčky je totiž pouhý zprostředkovat a sám osobě vám není ochotný půjčit ani korunu. Takový „finanční poradce“ vám slíbí téměř cokoliv a donutí vás, abyste podepsali smlouvu o zprostředkování půjčky. Vy, v dobré víře, že podepisujete smlouvu o půjčce, tento dokument podepíšete a těšíte se, až dostanete peníze. Když se ale několik dní nebo týdnů nic neděje, tak znejistíte.

Zkontaktujete toho „finančního poradce“ a pokud se vám ho podaří sehnat, tak zjistíte, že jste „naletěli“. Smlouva, kterou jste podepsali, vám totiž nic negarantuje. A zaplacení peníze se nevrací.

Přečtěte si:  Hotově od FairCreditu

Když půjčky, tak bez zprostředkovatele

Proto byste si při výběru půjčky měli dát velký pozor a vždy vše řešit bez zprostředkovatele. Přece jenom jsou to vaše peníze. A pokud jde o peníze, tak opatrnosti není nikdy dost. Na internetu nebo i kdekoliv jinde můžete najít stovky různých inzerátů a nabídek na půjčky bez osobní schůzky.

Velmi snadno si pak můžete najít webové stránky konkrétní firmy a zjistit si všechny podrobnosti o nabízeném finančním produktu. Pokud ve vás cokoliv bude budit nedůvěru, obraťte se někam jinam. V dnešní době je nabídka na půjčky velmi bohatá. Můžete si tedy vybírat z desítek možností.

Pokud si nevíte rady, kde najít spolehlivou půjčku nebo kam se obrátit, vždy je dobré začít na nějakém obecném informačním serveru jako je třeba i tento. My vám peníze přímo půjčit nemůžeme. To jediné co pro vás ale udělat můžeme, je že vám poradíme, jaké půjčky bez zprostředkovatele jsou ty nejvýhodnější.