Expres bankovní půjčka od GE Money Bank na cokoli

Potřebujete peníze opravdu rychle a nevíte, na koho se obrátit? Rodinu a znám zatěžovat nechcete a chuť oslovovat nebankovní instituce také nemáte? Silná finanční skupina GE Money Bank přichází se zbrusu novou půjčkou Expres, se kterou můžete získat své peníze opravdu rychle. Tato půjčka třeba na jednorázový nákup umožňuje rozložit splátky na delší dobu. Jaké jsou podmínky jejího získání a kolik si vlastně můžete půjčit?

Informace o produktu Expres půjčka

Půjčit si můžete částku dosahující maximální výše 600 000 Kč. Žádost o půjčku vyřídíte prostřednictvím internetu. Pokud vám bude půjčka schválena, následuje podpis smlouvy na nejbližší pobočce ve vašem okolí. Do pěti minut od podpisu této smlouvy budete mít své peníze na účtu. Dobu splácení vypůjčených prostředků je možno rozvrhnout až na 96 měsíců. Roční proková sazba činí 14,1 % a je po celé období splácení neměnná.

Podmínky získání Expres půjčky od GE Money Bank

O Expres půjčku u společnosti GE Money Bank mohou zažádat fyzické osoby starší 18 let a jejich trvalé bydliště je na území České republiky. Tyto osoby musí být v zaměstnaneckém poměru (nikoli ve zkušební době) a jejich měsíční čistý příjem musí činit alespoň 5000 Kč. Tuto podmínku mohou splnit také doložením potvrzení o základu daně z předešlého roku, který musí činit alespoň 60 000 Kč. Poslední podmínkou, která musí být při žádosti o Expres GE Money Bank půjčku splněna, je vlastní běžný účet otevřený u společnosti. K žádosti o půjčku je nutno doložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, doklad o trvalém příjmu a telefonní kontakt (osobní a do zaměstnání).

Přečtěte si:  Půjčky na ruku