Bankovní rychlá CitiPůjčka bez ručitele

Problémy s financemi mohou potkat každého bez rozdílu. Zvláště na konci měsíce a před výplatou se potýkáme s nedostatkem financí, které řada z nás řeší různorodým způsobem. Někdo sáhne po dávno nastřádaných úsporách, někdo naopak požádá o pomoc rodinu nebo nejbližší přátelé. Stále více je však těch, kteří v případě finančních problémů sáhnou po větší, či menší půjčce. Pro někoho může být taková půjčka poslední záchranou a to zejména v případě, že potřebuje peníze opravdu rychle. V takové situaci vám může být nápomocná rychlá CitiPůjčka, se kterou si můžete půjčit až 600 000 Kč. To vše samozřejmě bez ručitele!

CitiPůjčku můžeme charakterizovat následovně

Půjčit si můžete finanční obnos do výše 600 000 Kč s výhodou úrokovou sazbou. Aktuálně je možno využít akce společnosti, která slibuje dokonce nulovou úrokovou sazbu! Žádost o půjčku vyplníte prostřednictvím internetového formuláře. Následně vás bude kontaktovat zástupce společnosti a domluví si s vámi schůzku, na které vás seznámí s detailními informacemi. Půjčka je bezúčelová, použít ji tedy můžete téměř na cokoli.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky u Citi Bank?

Aby vám byla půjčka schválena, je nutno doložit trvalé bydliště na území ČR a mít 25 let. Další podmínkou je stálá práce a čistý měsíční příjem činící více, než 15 000 Kč. Pro získání půjčky je nutno předložit občanský průkaz nebo cestovní pas a potvrzení o příjmu. Pokud tyto dokumenty doložíte, v získání rychlé půjčky vám již nic nestojí!

Přečtěte si:  Půjčky na ruku