Rychlá půjčka Provident

Občas přijde vhod půjčka, kterou je možné získat rychle a v hotovosti. Proč nechcete, aby se suma objevila na vašem bankovním účtu, to je vaše věc. Provident to zařídí, ať bydlíte kdekoliv v ČR, ať potřebujete peníze na cokoliv. Nikdo vám nebude klást dotěrné otázky.

Rychlé a dostupné

Společnost Provident se specializuje na poskytování rychlých půjček, které jsou zájemcům snadno dostupné. Požádat o půjčku můžete kdykoliv, 7 dní v týdnu. Proces schvalování je velice rychlý a své peníze můžete mít k dispozici do 48 hodin od podání žádosti. Vybrat si přitom můžete půjčku na účet nebo na ruku.

Základní parametry půjčky Provident

Provident poskytuje půjčky širokému spektru klientů v rozmanité výši od 4 000 až do 80 000 korun. Půjčka je vždy poskytována bez ručitele, smlouva je velice jednoduchá a přehledná, nesetkáte se se žádnými skrytými poplatky, vše je dokonale jasné předem.

Osobní asistence

Proviant byl první, kdo přišel s převratnou novinkou – osobní asistencí u poskytovaných půjček. V praxi to znamená, že již při vyřízení půjčky vás navštíví váš osobní asistent, který vám pomůže projít schvalovacím procesem, v případě žádosti o vyplacení půjčky v hotovosti vám předá peníze a také vás bude opakovaně navštěvovat, aby inkasoval splátky.

Splácení

Půjčky od společnosti Provident jsou poskytovány na 45, 60 nebo až 100 týdnů a splácí se v týdenním režimu. Díky poskytované osobní asistenci nemusíte splátky nikam posílat ani nosit. Přesto s sebou tento splátkový kalendář nese v našich podmínkách, kdy výplaty bývají zaměstnancům poskytovány v měsíčních intervalech, jisté a dosti podstatné riziko, že se v průběhu splácení dostanete do potíží.

Přečtěte si:  Půjčky: na jaké triky nenaletět?