Půjčka od Via SMS s.r.o. je dostupná i zdarma!

Via SMS s.r.o. je společnost patřící pod nadnárodní koncern VIA SMS Group s dlouholetou tradicí poskytování nebankovních půjček. Kromě České republiky nabízí nebankovní úvěry ve Španělsku, Litvě, Lotyšsku, Polsku a dalších zemích. V ČR nabízí i půjčku zdarma za velmi přívětivých podmínek.

Poprvé s vyplnění žádosti, poté přes SMS

Via SMS si zakládá na jednoduchosti. Žádost o půjčku je proto záležitostí několika minut. Každý, kdo si žádá poprvé, musí vyplnit online formulář, ověřit bankovní účet a také prokázat příjem. Vše zabere jen několik minut. U každé další žádosti je to mnohem jednodušší. Žádost o půjčku lze poslat přes online profil nebo SMS zprávu, a to odkudkoliv na světě.

Výhodné podmínky a peníze ještě tentýž den

Rychlá půjčka do Via SMS existuje i ve variantě zdarma. Ta je nabízena všem, kdo si od společnosti půjčují poprvé, aby si mohli zcela nezávazně vyzkoušet princip nebankovního půjčování. Nabídka je štědrá: až na 30 dní si lze vzít až 8000 Kč. Půjčky online nejsou omezeny přísnými pravidly, snadno si půjčí každý, kdo: je ve věku 20 až 68 let a má práci. Via SMS půjčí i těm, kdo nemohou ručit nebo je jejich jméno evidováno v registru dlužníků. Výhodou půjčky je, že klient může mít peníze k dispozici ještě tentýž den. Stane se to, pokud má účet u České spořitelny, MONETA Money Bank a Fio bank. U ostatních bank trvá převod peněz až 2 pracovní dny.

Proč jsou půjčky do výplaty od Via SMS dobrou volbou?
Proč jsou půjčky do výplaty od Via SMS dobrou volbou?

Je členem Asociace a požádala o licenci jako jedna z prvních

Proč jsou půjčky do výplaty od Via SMS dobrou volbou? Společnost patří k zakládajícím členům APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Je to dobrovolné sdružení nebankovních subjektů, které se snaží o zlepšování podmínek nebankovního půjčování a prosazuje férový a transparentní přístup ke klientům. Via SMS si také jako jedna z prvních společností požádala o vydání licence k poskytování půjček od ČNB. Tuto povinnost všem subjektům uložila novela zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní tady).

Přečtěte si:  Půjčky bez registru poplatku předem