Rychlá půjčka na ruku České Budějovice

Společnost České Budějovice, která poskytuje rychlé půjčky na ruku, je na trhu již 5 let a má vysoké procento spokojených klientů. Vyřízení půjčky probíhá snadno, bez zdlouhavých formalit a poplatků za vyřízení půjčky.

Vyřízení půjčky

Tato rychlá půjčka se vyřizuje prostřednictvím online žádosti na webových stránkách společnosti. Podmínkou poskytnutí půjčky je věk žadatele mezi 18 a 65 lety, trvalý pobyt na území České republiky a stálý příjem. Schvalovací proces probíhá velmi rychle, žadatel se po odeslání online žádosti obratem od telefonního operátora společnosti, který ho bude ihned po vyhodnocení žádosti kontaktovat, dozví, zda mu byla půjčka schválena. Poskytovatel nepožaduje výpis z registru dlužníků ani potvrzení o zaměstnání, půjčit si mohou nejen zaměstnanci, ale rovněž živnostníci, podnikatelé, ale i důchodci či ženy na mateřské dovolené. Je možné si půjčit částku od 1 000 až do 1 000 000 korun. Menší půjčky jsou schváleny velmi rychle a ještě v den žádosti může klient peníze obdržet.

Splácení půjčky

Splácení půjčky je nadstaveno naprosto přehledně a jasně již při uzavření smlouvy, půjčka nemá žádné skryté poplatky a nejasné úročení. Splátky se převádějí na účet poskytovatele v pravidelných měsíčních splátkách, jak je předem dohodnuto ve smlouvě. Úrokové sazby jsou přiměřené výši půjčené částky a délce splácení. Půjčka je bezúčelová, to znamená, že poskytovateli nemusíte sdělovat, na co si peníze potřebujete půjčit. Půjčku je taky možné využít ke splacení již stávajících finančních závazků a snížit si tím měsíční náklady na splácení.

Přečtěte si:  Kde je nízká půjčka nejvýhodnější?