Servis24 přihlášení na účet – individuální nastavení

Pokud využijeme Servis24 přihlášení na účet, děláme to především proto, abychom využili základních bankovních funkcí, které jsou v daném směru nabízeny. Mezi ty patří třeba zjišťování stavu plateb, stejně jako mezi ně může patřit zadávání platebních příkazů, stejně jako poměrně vyhledávané zadávání příkazů trvalých.

Tím ale možnosti internetového bankovnictví rozhodně nekončí, jelikož daná aplikace nám umožní i četné individuální nastavení. Pojďme se podívat, jaké to je.

Přizpůsobte si úvodní obrazovku

To první, co vám rozhodně dané internetové bankovnictví umožní, to je krok k tomu, abyste si přizpůsobili seznam oblíbených položek. Tedy konkrétně úvodní obrazovku. Jakmile je Servis24 přihlášení na účet úspěšně za vámi, právě tato obrazovka se vám zobrazí. V levé části poté vidíte seznam toho, co si můžete navolit. A to právě pro možnost jednoduchého přístupu ke klíčovým funkcím. Pokud se podíváme na nejoblíbenější možnosti, patří mezi ně zcela určitě:

  • Historie transakcí
  • Domácí platba
  • Dobíjení kreditu
  • Trvalé platby

Samozřejmě systém vám umožní vybrat si z dalších desítek možností toho, co chcete na této obrazovce mít. Musíme samozřejmě říci, že v tomto ohledu je to cokoliv, co v rámci bankovnictví najdete.

Návod: A jak vlastně k daným úpravám dojdete? Kliknutím na ikonku klíče, která je u daného seznamu k dispozici.

Servis24 přihlášení na účet umožní měnit i názvy účtů

Důvodem přihlášení do daného bankovnictví je to, abyste mohli jednoduše a rychle spravovat vaše bankovní účty. V rámci nich musíme říci, že ty mohou mít různá označení. Nechybí tak názvy, jako je třeba Osobní konto České spořitelny, Úvěr ze staveb. Spoření, nebo také Doplňkové penzijní spoření. Ne každý se v rámci několika účtu dokáže vyznat v tom, co vlastně znamenají. Pokud nechcete využívat bankovní služby a rádi byste půjčku v Českých Budějovicích, pokračujte kliknutím na odkaz – pujcky-na-ruku.eu/rychla-pujcka-ruku-ceske-budejovice .Proto vám banka umožní dané názvy přejmenovat. Je jedno, co jako název zvolíte. Ten bude sloužit hlavně pro vaši osobní potřebu. Vše ostatní, jako číslo účtu, nebo jeho samotné parametry samozřejmě zůstávají při starém.

Přečtěte si:  Jaké parametry má Wüstenrot spořící účet?

Měňte svá hesla

Problémem pro mnohé klienty může být i to, že si při přihlášení nepamatují své heslo. A to takové, které jim bylo vygenerováno. Ani zde se ale nemusíte bát nijak velkých problémů a komplikací. Proč? Jelikož i zde máte samozřejmě možnost individuální úpravy. Máme-li být konkrétní, můžete si heslo jednoduše změnit. Jediné, co k tomu potřebujete, je vaše aktuální heslo a následně dvakrát správně napsané heslo nové – tedy to, které si už budete pamatovat mnohem lépe.

Všechny výše uvedené možnosti samozřejmě vedou k tomu, že si vše přizpůsobíte k obrazu svému tak, aby se vám platforma Servis24 používala mnohem lépe a také mnohem jednodušeji. A co k tomu dodává samotná banka? „Své přání vyřídíte bez ohledu na pracovní dobu pobočky. Stačí vám jen počítač připojený k internetu. Z jakéhokoli místa obsluhujete své účty přes stránky SERVIS 24 na www.servis24.cz.

Internetbanking České spořitelny
Jak se přihlásit na Servis24