Jaké parametry má Wüstenrot spořící účet?

Pokud máme peníze, je určitě dobré snažit se je co nejvíce zhodnotit. Můžeme jít buď cestou rizika a různých investic, stejně jako je možné volit raději bezpečnější cestu. V takovém případě to jsou spořící účty u našich bank, kde je riziko spojené se ztrátou peněz nulové. A jednou z množností je i Wüstenrot spořící účet. Pojďme se podívat, co nám vlastně může nabídnout.

Jaký nám Wüstenrot spořící účet nabídne úrok?

To nejdůležitější, co nás jako klienty zcela rozhodně zajímá, to je úroková sazba. Aktuálně máme možnost dosáhnout na úrok poměrně zajímavý, a to až ve výši jednoho procenta za rok. Zde nutno dodat, že se to týká pouze chvíle, kdy je na našem účtu tolik, aby hodnota neklesla pod 30 000 a zároveň nebyla vyšší, než 1,5 milionu korun. Pokud totiž k takové situaci dojde, je třeba počítat s tím, že u dané částky je úrok snížen, a to pouze na hodnotu jedné desetiny procenta. Vyzkoušeli jste již i další produkt od Wüstenrot? Výhodná hypotéka vám zajistí financování vašeho bydlení.

Vše zcela zdarma

Velmi důležité informace se týkají také toho, kolik vlastně budeme za daný účet konkrétně platit. V takovém případě určitě není nutné mít jakékoliv výrazné obavy. A to z toho důvodu, že všechny operace, které jsou s účtem spojené, jsou samozřejmě bezplatné. Na mysli máme nejenom to, že zdarma je založení daného účtu, ale stejně tak je bezplatné i vedení, nebo zrušení. To doplňuje i další služby, za které nemusíme nic platit. Jedná se primárně o:

  • Vedení internetového bankovnictví
  • Všechny příchozí transakce
  • Všechny odchozí transakce

Účet lze zřídit samostatně

Velkou výhodou daného účtu je určitě i to, že není vázán na žádné další produkty, které tato banka nabízí. I pokud máte tedy svůj klasický účet u jiné banky, neznamená to, že si nemůžete spořit právě zde. Ostatně to popisuje i samotná banka v rámci svého vysvětlení, které se tohoto samotného týká: „Spořicí účet je samostatný účet bez nutnosti vedení Wüstenrot Běžného účtu či změny banky. Čistý výnos si snadno spočítáte se spořící kalkulačkou. Ověříte si, že nabízíme jeden z nejvýhodnějších spořících účtů.“

Přečtěte si:  Pojištění domácnosti se určitě vyplatí

Co ještě řečeno nebylo, to je také informace o tom, že peníze, které na daném účtu máte, si samozřejmě můžete bez problémů a kdykoliv vybírat. V tomto směru vás totiž Wüstenrot spořící účet nijak zvlášť neomezuje a je tak jenom na vás, na co peníze budete využívat. Nejsou zde žádné případné výpovědní lhůty ani jiné podmínky spojené s tím, co získáváte. Stejně tak je ale možné zvolit si také fixaci, díky které máte možnost dosáhnout na ještě výhodnější úrokovou sazbu. Jistotou je i to, že danou fixaci můžete v průběhu spoření libovolně měnit, stejně jako ji úplně zrušit. Pokud ale preferujete půjčky v nebankovním sektoru? Roky prověřená společnost Zaimo nabízí férové půjčky každému. Dosáhnete na ně i se zápisem v registrech.

Sjednání je jednoduché

A jak si daný účet sjednat? Je to velmi jednoduché a rychlé, jelikož ideální cestou je návštěva banky se dvěma doklady totožnosti. Následně už nebudete potřebovat nic jiného, než si na účet poslat nebo pravidelně poslat peníze, které budete chtít tímto způsobem zhodnocovat.

Spořící účet od Wüstenrot
Spořící účet od Wüstenrot