GE Money Internet banka – jak se přihlásit k účtu

Pokud budete využívat možnost spravovat svůj účet pomocí přímého bankovnictví, můžete díky tomu získat hned několik výhod. Začneme určitě tou základní, a to je možnost funkci GEmoney internet banka přihlásit se k účtu. K tomu vám stačí jenom aktualizovaný počítač nebo notebook, prostřednictvím kterého jednoduše zadáte platbu.

Dále lze jednoduše zadát trvalé příkazy, nebo si zkontrolat informace o tom, kolik peněz bylo přijato, stejně jako kolik peněz bylo také odesláno. Není to ale jediná možnost, jelikož k dispozici je mnohem víc.

Dnes umožní GEmoney internet banka přihlásit se i prostřednictvím mobilu

Ještě o něco rychlejší a efektivní variantou je to, že máte možnost přihlásit se pomocí vašeho mobilního telefonu. Zde musíme říci, že lze využít jak klasickou mobilní platformu webu, tak i možnost stáhnout si a nainstalovat si praktickou aplikaci. Díky ní je vše samozřejmě velmi rychlé a pohodlné a můžete se těšit hned z několika výhod. Mezi ty patří:

  • Rychlá komunikace s bankou
  • Jednoduchá a pohodlná obsluha
  • Bezplatné stažení i instalace

A co můžete pomocí této aplikace dělat? V první řadě funguje stejně, jako služba GEmoney internet banka přihlásit se na účet. Tedy že vám umožní třeba snadné zadávání jednotlivých příkazů. Tím ale výhody nekončí, jelikož je také skvělým zdrojem informací. Využíváte internetové bankovnictví s názvem Servis24? A to třeba o nejbližších pobočkách a bankomatech, stejně jako je skvělým zdrojem informací třeba o aktuálních kurzech, nebo o úvěrových produktech, které vám banka může nabídnout. Ostatně vše jasně shrnuje samotná banka: „Mobilní verze Internet Banky je přizpůsobena pro snadné a pohodlné používání ve webových prohlížečích chytrých telefonů. I na cestách budete mít přístup k mnoha funkcím, které Vám pomohou spravovat Vaše finance.“

Přečtěte si:  Servis24 přihlášení na účet - individuální nastavení

Využívat lze také SMS zprávy

A to hned ve dvou rovinách. Pokud se podíváme na rovinu první, je zde samozřejmě možnost toho, že využijete službu zvanou jako Info Servis. A s čím je tato služba konkrétně spojena? Konkrétně s tím, že vám mohou na mobilní telefon chodit informace o tom, jaké pohyby v rámci vašeho bankovního účtu konkrétně probíhají. A tak možnost GEmoney internet banka přihlásit se na účet nemusí být tak častá, jelikož o všem budete informováni automaticky. A to nikoliv jenom prostřednictvím vašeho mobilu, ale i vašeho emailu. Získat peníze lze ale i formou půjčky od Profi Credit. Výhodné nebankovní půjčky pro všechny.

Druhá možnost, jak využívat SMS zprávy je ještě o něco zajímavější. A to z toho důvodu, že k dispozici je služba pod názvem Mobil Banka. A co ta může nabídnout? Možnost, jak svůj bankovní účet spravovat pomocí šifrovaných SMS zpráv, které odesíláte na příslušné číslo banky. A co to pro vás znamená? Třeba jednoduchou možnost toho, zjistit si informace o vašem zůstatku, stejně jako i jednoduchou možnost toho, jak poslat platbu. Na tuto variantu poté navazuje i takzvaná Telefon Banka, která umožní totéž díky tomu, že zkrátka jednoduše zadáte příkaz operátorce, nebo ho realizujete pomocí hlasového automatu.

Mobilní bankovnictví GE Money bank
Jak se příhlásit – návod pro GE Money bank