Kdo nabízí nebankovní půjčky Praha?

Rozhodli jste se, že si vezmete půjčku? Nemusí to být nutně jenom půjčka bankovní, jelikož na našem trhu dominují také nebankovní společnosti. Pokud se podíváme na to, čím jsou zajímavá, není to jenom dostupnost půjček. Je to také bohatý výběr možností, které jsou k dispozici. Pokud bydlíte v hlavním městě naší země, budete určitě vybírat nebankovní půjčky Praha. Proto vám přinášíme přehled poskytovatelů i jejich produktů, se kterými chybu rozhodně neuděláte.

Potřebujete pár tisíc před výplatou?

Může se stát, že nevyjdete se svou výplatou. To v současné době rozhodně není nic neobvyklého. Stejně tak není neobvyklý ani nečekaný výdaj, který nemáte jak zaplatit. Naštěstí nemusíte zoufat, jelikož je tu trh s mikropůjčkami. I společnosti, které tyto úvěry nabízejí, bychom samozřejmě mezi nebankovní půjčky Praha mohli jednoduše zařadit. Podívejme se na to, které to jsou. Aktuálně dominují tyto:

  • Ferratum Bank
  • Zaplo
  • CreditON

Charakteristikou daných půjček je rychlé a bezproblémové vyřízení online, poskytnutí peněz na cokoliv a benevolentní proces schvalování. I dostupné peníze poměrně potěší, jelikož se nemusí držet jenom v jednotkách tisíců, ale k dispozici může být i mnohem více.

Jaké nebankovní půjčky Praha nabídnou klasiku?

Co si vlastně pod klasickou můžeme představit? Není to nic jiného, než půjčky nebankovní, která nám nabídnou peníze v řádech několika desítek, popřípadě také stovek tisíc. Pokud se podíváme na konkrétní možnosti, nabízejí se poskytovatelé, jako třeba Home Credit, Cetelem, nebo Provident. Všechny umí nabídnout peníze jednoduše, za férových podmínek a na splatnost, která může být i několik let.

Jednoduché je také vyřízení, v rámci kterého mnohdy nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova. A to buď tím způsobem, že je k vám domů vyslán obchodní zástupce, nebo třeba i kurýr s připravenou smlouvou. Tu následně stačí podepsat a půjčka je vaše. A jak peníze obdržíte? Jde to nejenom na účet, ale i v hotovosti. Tím se pyšní poslední jmenovaný poskytovatel: „Velká část zákazníků dává přednost půjčce v hotovosti. Peníze ihned při podpisu smlouvy.“

Přečtěte si:  Jaké možnosti nabídne nebankovní hypotéka?

K dispozici jsou i miliony

Jsou vám desetitisícové a stotisícové částky stále málo? I v tomto případě rozhodně není třeba zoufat. A to z toho důvodu, že nebankovní půjčky Praha mohou nabídnout také miliony korun českých. Za jakých konkrétních podmínek? Hlavní cestou je nutnost ručit vaší nemovitostí. Je jedno, zda se jedná o byt, dům, nebo třeba pozemek. Následně platí, že čím má větší hodnotu, tím více peněz samozřejmě můžeme získat. I zde nesmíme zapomenout na jednoho známého poskytovatele, kterým je Acema. Ta se pyšní také tím, že nepůjčí peníze jenom bonitním klientům, ale dokáže nabídnout řešení třeba i v případě, kdy jste v exekuci. I to je dnes možné.

Nebankovní půjčky Praha - seznam poskytovatelů
NikolayF / Pixabay