Od Day to Day vždy hotově

Pokud se se svou žádostí o půjčku obrátíte na ostravskou nebankovní společnost Day to Day, není potřeba o výplatu peněz na ruku speciálně žádat. Naopak, jedná se zde o způsob standardní, a to i v případě vyšších částek.

Bez zajištění nemovitostí

V případě, že žádáte o půjčku, kterou nemůžete zajistit nemovitostí, půjčí vám společnost Day to Day 10 – 20 000 korun za předpokladu, že doložíte výši svého příjmu, fakt, že jste zaměstnáni na dobu neurčitou, a to již minimálně jeden rok, a žijete na územní České republiky, kde máte i trvalé bydliště. Rovněž je nutné zdržovat se na své kontaktní adrese už minimálně 6 měsíců. Nepřijatelné jsou také přednostní pohledávky, které by vám byly strhávány z platu, a celková výše splátek stávajících půjček nesmí přesahovat třetinu vašeho příjmu. Úvěr nezajištěný nemovitostí se splácí 12 – 24 měsíců.

Úvěr zajištěný nemovitostí

Nabídnete-li zástavou ke své půjčce nemovitost, nejen, že si můžete půjčit podstatně více peněz – 30 – 500 000 korun, ale ani administrativní zátěž nebude tak vysoká. V případě zástavy není potřeba dokládat výši příjmu, vystačíte si s kupní nebo darovací smlouvou na nemovitost či její podíl. Poskytovatel si sám zařídí i výpis z katastru. Takovouto půjčku pak lze splácet až 20 let.

Výhody půjček od Day to Day

Protože se společnost vysloveně specializuje na klienty se záznamem v registru dlužníků, nebude jej před poskytnutím půjčky zkoumat a peníze, na kterých jste se dohodli, vám vždy vyplatí nejpozději do 24 hodin od podpisu smlouvy, a to v hotovosti na ruku. Půjčku je možno poskytnout i na účet, ale činí se tak pouze na výslovné přání klienta.

Přečtěte si:  Kdo nabízí nebankovní půjčky Praha?