Půjčky na ruku? Pozor na podvodníky

Trápí vás nedostatek finančních prostředků a nutně potřebujete nějakou finanční injekci? Pak určitě zvažujete možnost půjčky. Chcete-li získat peníze opravdu rychle, jeví se jako nejefektivnější řešení půjčky v hotovosti a rovnou na ruku. Jaká úskalí jsou s tímto druhem půjček spojená a jak jim předcházet? Odpověď naleznete o pár řádků níže.

Pozor na soukromé zprostředkovatele půjčky

Narazili jste v novinách, či veřejném prostranství na inzerát, ve kterém nabízí soukromá osoba půjčky na ruku? Pod lákavou nabídkou bylo pouze telefonní číslo? Že vás lákalo vzít telefon a toto magické číslo vytočit v naději na získání většího, či menšího obnosu bez problémů? Pak si toto jednání důsledně promyslete. Taková půjčka „na dobré slovo“ v sobě může ukrývat nejednu levárnu. Nejen, že jsou zákony na tyto soukromé zprostředkovatele téměř krátké, také můžete ve spěchu a na ulici podepsat něco, čeho budete později velmi litovat.

Jak tedy postupovat?

Informace o tom, kde můžete požádat o půjčku na ruku, naleznete na řadě internetových portálů, mezi které se mimo jiné řadí také tyto stránky. Pokud se rozhodnete oslovit nějakou společnost nabízející tento typ půjček, vždy si o ní dopředu zjistěte vše potřebné. Dostatek informací naleznete v internetových diskuzích a pročíst si můžete také reference uveřejněné přímo na stránkách dané společnosti. Pozor si dejte také na výši úroků i poplatky, které si může (a s největší pravděpodobností také bude) firma účtovat.

Přečtěte si:  Bankovní expres půjčka do 5 minut na účtu