Půjčky bez udání příjmu

Potřebujete si půjčit peníze bez toho, že byste v žádosti uváděli svůj příjmem? I takto je možné získat peníze. Je pravda, že většinou se bez odpovědí na otázky o tom, jaký je váš příjem nebo kde pracujete, nevyhnete. Jsou ale i půjčky bez udání příjmu, které může získat i ten, kdo vůbec žádný příjem nemá. Půjčky potvrzení o příjmu jsou ale poskytovány spíše na menší sumy. Bez udání příjmu a bez zástavy můžete získat maximálně částku v rozmezí 20000 – 3000 Kč.

Půjčky bez udání příjmu a bez zástavy

Potřebujte-li získat peníze a jste momentálně bez příjmu, nebo váš příjem nechcete v žádosti udávat, máte výběr konkrétního finančního úvěru velmi ztíženy. Zatímco s doložením (nebo alespoň s uvedením) vašeho příjmu máte šanci půjčit si peníze na desítkách různých míst, bez udání příjmu je nabídka velmi omezená. I když existují různé půjčky bez potvrzení o příjmu, kde nemusíte předkládat potvrzení o příjmech od vašeho zaměstnavatele, otázkám na to, kolik si vyděláte, se nevyhnete ani zde. Když už někdo nechce doložení příjmu, tak bude požadovat alespoň informace o tom, kolik si vyděláte a kde pracujete.

Výjimku tvoří skupina půjček, u kterých ručíte nemovitostí nebo obecně půjčky se zástavou. Tam to, jaké máte příjmy, nehraje vůbec žádnou roli. Rozhodující je pouze hodnota zástavy. Pokud je zástava dostatečně cenná, pak můžete získat „libovolnou“ výši půjčky i bez udání příjmu. Pokud ale chcete půjčky bez udání příjmu a bez zástavy, musíte se smířit s podstatně nižší sumou peněz.

Půjčky bez udání příjmu a bez ručení

Další možností jak si půjčí peníze bez udání příjmu, jsou pak půjčky s ručitelem. Pokud vám někdo, kdo má dostatečně vysoké příjmy, bude dělat ručitele, tak opět můžete získat půjčky bez udání příjmu. Bez ručení a bez zástavy ale vaše šance rapidně klesají.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru a bez zástavy majetku

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Krátkodobá rychlá online půjčka. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Půjčka zdarma 5000 Kč ihned.

Půjčky bez udání příjmu do 20000 Kč

Pro ty kdo mají žádný příjem a potřebují tak půjčky bez udání příjmu, bez zástavy a bez ručitele jsou k dispozici pouze půjčky do 20000 Kč. Ty je možné získat, i když jste momentálně bez práce, nebo jsou k dispozici i pro studenty, pro důchodce nebo i pro ženy na mateřské dovolené. Je několik variant takové půjčky do 20000 Kč. Může se jednat o půjčky na směnku nebo o krátkodobé půjčky v hotovosti.

Také musíte počítat s tím, že tento typ půjčky patří mezi jedny z nejdražších. Pokud nemůžete nabídnout žádnou formu zajištění, bude se jednat pro toho, kdo poskytuje peníze o velmi rizikovou půjčku a tak musíte počítat tím, že zaplatíte mnohem vyšší úroky než při půjčce z banky.