Rychlé peníze na ruku

V případě nenadálé finančně náročné situace máte možnost získat ihned peníze na ruku prostřednictvím webových stránek pujcka.tv. Tato půjčka bývá schválená už do 60 minut od podání žádosti.

Podmínky pro schválení půjčky

Před podáním první žádosti o půjčku je potřeba provést na webových stránkách poskytovatele registraci. Po té vám přijde na email potvrzení o odeslání žádosti a do hodiny obdržíte přihlašovací údaje do systému. Je nutné zaslat na bankovní účet poskytovatele 1 Kč z vašeho účtu, aby byla potvrzena vaše totožnost a nemohlo dojít ke zneužití dokladů. V případě další žádosti o půjčku, po minimálně jedné již splacené, můžete využít půjčky bez registrace. O opakovanou půjčku můžete požádat velmi jednoduše pomocí SMS zprávy.

Schválená půjčka

Po schválení půjčky, které proběhne do 60 minut od podání žádosti, můžete obdržet peníze v podstatě ihned. Rychlost vyplacení peněz závisí pouze na tom, u které banky máte vedený účet.

Splácení půjčky

Za poskytnutí půjčky zaplatíte poplatek, který je předem pevně stanoven. Pokud nebudete moci splatit půjčku včas v dohodnutém termínu, máte možnost požádat až 3x o prodloužení splatnosti. Pokud však nebude půjčka uhrazena v termínu splatnosti ani nepožádáte o její prodloužení, bude vám účtována pokuta ve výši 300 Kč týdně. Půjčku si můžete vzít na dobu od 7 do 29 dnů ve výši od 1 000 Kč do 5 000 Kč. Částku a dobu splatnosti si každý může zvolit podle své potřeby.

Příklady půjček od pujcka.tv

V případě, že si půjčíte 1 000 Kč na 7 dní, zaplatíte 1 100 Kč, při stejné částce za 28 dní to je 1 310 Kč. Při půjčené částce 5 000 Kč na 7 dní, zaplatíte 5 500 Kč, za 29 dní potom 6 500 Kč.

Přečtěte si:  Kde vám vyřídí půjčku ihned a na ruku?