Zaimo půjčka – znáte ji?

Zaimo půjčka je poměrně novým nebankovním produktem, jehož kořeny sahají až do sousedního Německa. Půjčka je totiž provozována českou pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Společnost si zakládá na tom, že poskytuje ty nejrychlejší půjčky na trh. Bohaté zkuenosti v kombinaci s okamžitou reakcí na prosby a přání svých klientů dělá z půjčky Zaimo jeden z nejatraktivnějších produktů současnosti.

Zaimo půjčka – jak vlastně funguje?

V první řadě je nutno navštívit oficiální stránky společnosti, které se nacházejí na adrese www.zaimo.cz. Zde je pro vás připraven jednoduchý a velmi přehledný formulář, jehož vyplnění vám nezabere více, než 2 minuty. Jakmile formulář (přihlášku) vyplníte, společnost vám peníze odešle okamžitě na váš bankovní účet. Jelikož pro posuzování jednotlivých žádostí využívá vlastní, plně automatizovaný systém, může se pochlubit průměrnou čekající dobou 1 minuta a 30 sekund! Neuvěřitelné, že ano?

Parametry půjčky Zaimo

Díky této nové půjčce můžete požadovat finanční injekci v rozmezí 1000 až 25000 Kč. Zajímavou změnou oproti konkurenčním nabídkám je skutečnost, že splatnost se zde nepohybuje v řádech měsíců či roků, ale v počtu splátek. Vypůjčené finanční prostředky tedy můžete navrátit v rámci 3, maximálně pak 12 splátek. Velkou předností této půjčky jsou její individuální podmínky stejně jako plná online podpora.

Zaimo půjčka ihned nebo půjčka bez registru?

V rámci produktů, které společnost nabízí, si můžete vybrat buďto okamžitou půjčku, kterou můžete mít na svém účtu během několika mála minut nebo půjčku, u níž není nahlíženo do registru dlužníků. Pokud jste tedy již někdy v minulosti měli se splácením úvěru, hypotéky či leasingu problém a dostali jste se do registru, není problém vyřídit půjčku, u níž to nebude sebemenší překážkou. Zaimo půjčka je moderním produktem pro neméně moderní zákazníky.

Přečtěte si:  Kam pro půjčku na ruku?

zaimo.cz