Peníze na ruku vs. peníze na účet

Když se podíváte na jakékoliv nabídky ekonomických subjektů poskytujících finanční půjčky, zjistíte, že většina z nich je v dnešní době poskytuje pouze na bankovní účet. Je to pro ně totiž výhodnější, mnohdy levnější a také nejpohodlnější varianta. Peníze v hotovosti už prostě nejsou IN. Jenže, co když potřebujete okamžitě peníze na ruku?

Půjčka na ruku

V prvé řadě můžete vyzkoušet najít nějaký ekonomický subjekt, který ještě v dnešní době poskytuje půjčky na ruku. Jedná se například o Click Credit, který vám sám neposkytne peníze přímo na ruku, ale prostřednictvím terminálu Sazky. Peníze tedy budete mít v hotovosti, ale nesetkáte se při přebírání s žádným pracovníkem této společnosti.

Peníze z kreditní karty

Další variantou jsou kreditní karty nebo kontokorent. U tohoto způsobu půjčky však musíte být jaksi prozíraví a sjednat si tento produkt dopředu, jelikož jeho zařizování stojí nějaký čas. Pokud jste tak však už dávno učinili, víte, že si kdykoliv můžete vybrat peníze, a to i do mínusu, a máte tak neustále peníze i v hotovosti k dispozici.

Peníze za zástavu

Jako poslední možností je zastavit nějaké vaše věci v zastavárně. Takto taky získáte peníze na ruku, a to navíc poměrně rychle. Ovšem tato varianta má svá úskalí – budete se muset vzdát některých svých věcí, což u klasické půjčky není nutné.

Sami se tedy rozhodněte, zda skutečně tak nutně potřebujete peníze na ruku, nebo vám budou stačit na účtu, odkud si je potom vyberete, nebo prostřednictvím kterého pak všechny nedoplatky splatíte.

Přečtěte si:  Půjčky na ruku pro problémové klienty