Sapet Trade – za zástavu vašeho vozidla peníze na ruku

Dostali jste se do finanční krize a nutně potřebujete okamžitě peníze? Nejrychlejším řešením v takovémto případě bývá nabídnout za půjčku zástavu, jejíž výše odpovídá potřebné výši půjčky. Jednou z mnoha možností je i zástava vašeho motorového vozidla, ať již automobilu nebo motocyklu.

Řešení finančních problémů rychle a jednoduše

Na půjčky tohoto typu se zaměřuje firma Sapet Trade, spol. s.r.o. Všem potřebným nabízí řešení jejich finančních problémů, a to rychle, jednoduše a diskrétně. Poskytují zde krátkodobé i dlouhodobé půjčky za zástavu motorového vozidla, takže získáte potřebné peníze, aniž byste jej museli rychle a často také nevýhodně prodat.

Kam se obrátit

Sapet Trade nabízí své služby po celé České republice, nejvíce se však angažuje v Jihomoravském, Zlínském a Olomouckém kraji, a to zejména v okolí měst Brno, Slavkov u Brna, Olomouc, Vyškov, Prostějov, Hustopeče, Znojmo, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Zlín, Otrokovice, Uherský Brod, Kroměříž, Hulín a Holešov. V případě zájmu o půjčku od této společnosti však postačí, kontaktujete-li ji na její e-mailové adrese.

Podmínky vyřízení zástavy

Samozřejmostí je, že musíte být starší 18 let a být jediným vlastníkem zastavovaného vozidla. Společnost při poskytování půjčky nenahlíží do databází dlužníků. Zastavuje všechny druhy automobilů všech značek, ale také motorky, skútry, dodávky, atp. Potřebujete-li, není problémem zastavit ani více vozidel najednou. Celou půjčku se zástavou vašeho vozidla lze vyřídit v řádu minut a peníze vám budou vyplaceny v hotovosti na ruku.

Přečtěte si:  Andělskou půjčku lze žádat i hotově