Fastfin půjčka – co nabídne a jaké má parametry

Půjčit si v dnešní době menší finanční částku nemusí být nic složitého. Ostatně stačí se podívat na segment mikropůjček, kde aktuálně figuruje na několik desítek poskytovatelů. Vždy by mělo být pravidlem vybrat takovou, která patří mezi nejlepší možnosti na trhu. Jednou takovou je i Fastfin půjčka. Tedy poskytovatel, který má na našem trhu tradici, nabídne jasné a férové jednání, stejně jako nadchne také řadou výhod. Na jednu z nich se teď podíváme.

Fastfin půjčka může být i zdarma

Hledáme-li půjčku, zajímají nás také úrokové sazby. Logicky od nich očekáváme, aby byly co možná nejnižší. Je-li to i váš cíl, rozhodně daný poskytovatel v ničem nezklame. Proč? Jelikož Fastfin půjčka umožní získat první půjčku zcela zdarma. Vše vysvětluje na svém webu: „První půjčka je ZDARMA. Abyste si mohli vyzkoušet jak funguje rychlá půjčka FASTFIN.CZ, připravili jsme pro nové klienty první rychlou půjčku ZDARMA. Například Vám poskytneme půjčku 5.000,- Kč na 28 dní, za 28 dní vrátíte 5.000,- Kč. Poplatek za půjčku je tedy 0,- Kč.

To je ta chvíle, kdy musíme daného poskytovatele také pozitivně ohodnotit a kdy ho musíme také doporučit. I když obecně jsou mikropůjčky nevýhodné, tato zpráva potěší každého, kdo nechce přeplácet.

Kolik si můžeme půjčit?

Nezatoužíme-li po první jasně dané půjčce zdarma, nebo si již žádáme opakovaně, je dobré také zaměřit se na to, co konkrétně může od dané společnosti získat. V tomto směru je Fastfin půjčka rozhodně klasickým představitelem daného segmentu. Nejnižší suma, která je k dispozici, je rovná tisícikoruna. Z té se ale můžeme dostat až na hranici 12 000 Kč, která je maximem. Zvolené peníze následně kombinujeme se čtyřmi termíny splatnostmi. Ty jsou jasně dané, od lhůty jednoho týdne, do lhůty čtyř týdnů.

Přečtěte si:  Blanka Irge nabízí půjčky na ruku ještě dnes

Jak si o půjčku požádat?

Zde lehce zklame fakt, že tento poskytovatel vyžaduje ověření bankovního účtu, což může celý proces lehce prodloužit. Ověření probíhá standardně, zasláním korunového registračního poplatku právě na účet dané úvěrové společnosti.

Pokud jsou peníze převáděny v rámci stejné banky, připíší se téměř okamžitě. Následně už jde vše víceméně rychle. Žádost lze provést dvěma hlavními způsoby. Tím prvním je online formulář, který nezabere déle, než pár minut. Druhá cesta je ještě o něco jednodušší a souvisí se zasláním SMS zprávy v příslušném tvaru.

Kdo si může požádat?

Zaujala vás Fastfin půjčka? Pokud ano, musíme ještě zmínit důležité informace týkající se toho, kdo si může požádat. I zde ale platí, že dané požadavky nejsou nijak složité a jejich splnění by měl zvládnout téměř každý. Podmínky získání jsme shrnuli do několika hlavních bodů:

  • Věk nad 21 let a trvalý pobyt na území ČR
  • Trvalý příjem ze zaměstnání nebo z podnikatelské aktivity
  • Bezdlužnost – žadatel nesmí být v exekuci ani v insolvenci

Fastfin.cz rychla pujcka do vyplaty