Půjčky bez registru a exekucí

Hodně lidí má půjčky, úvěry nebo i jiné závazky. Když pak najednou přijdou o práci, mohou se dostat do problémů při splácení. V dnešní době stačí jen dvě neuhrazené nebo opoždění splátky a už vám začnou vyhrožovat exekucí. Stačí nečekaný výpadek příjmu a problém se splátkami je na světě. Od jedné neuhrazené splátky je to k exekuci už jen malý krok. Jak se ale něčemu podobnému vyhnout? Kde rychle sehnat peníze na splátky půjčky, abyste zabránili exekuci?

Opožděná splátka = záznam v registru dluhů

Pokud i vy máte nějaké půjčky a dostali jste se opoždění ve splácení, může to být velký problém. Při opožděné splátce, kterou jste neuhradili včas, vás banka automaticky zařadí do registru. To znamená, že už vám žádná jiná banka nepůjčí. Jedinou možností pak jsou půjčky bez registru, které poskytují nebankovní společnosti.

Půjčky bez registru mají tu výhodu, že při nich není prováděna kontrola v registru dluhů a neplatičů. Šanci získat peníze tak má i ten, kdo má nějaké nezaplacení půjčky, nebo komu dokonce hrozí exekuce. Nevýhodou takové půjčky bez registru je ale to, že zaplatíte vyšší úroky než u obyčejné půjčky. Co se ale dát dělat jiného, kdy vám nikdo běžnou půjčku neposkytne, že?

Půjčky bez registru na vyplacení exekucí

Pokud se dostanete do problému při splácení nějaké půjčky nebo úvěru, je určitě důležité, zabránit tomu, aby nedošlo k exekuci. Pokud totiž vaši pohledávku začne řešit exekutor, celý dluh se navýší o poměrně vysokou sumu. Exekutor totiž k dlužné částce napočítá ještě náklady na provedení exekuce a také tam mohou přibýt i náklady na právníky a soudy. Z původní půjčky ve výši několika desítek tisíc korun se tak lehce může stát dluh i přes sto tisíc. A to už je pořádně veliký malér.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru poplatku předem

Pokud je to tedy jenom trochu možné, pokuste se exekuci zabránit. Jednou z možností, jak se vyhnout exekuci je odložení splátek nebo jejich snížení. O to ale musíte banku požádat ještě před tím, než přestanete platit splátky. Pokud už máte nějaké neuhrazené splátky, tak vám splátkový kalendář nepovolí. Pokud jste tedy celou záležitost nechali dojít až tak dalek, že už máte jednu nebo dvě splátky po splatnosti, nezbývá nic jiného než si někde rychle půjčit peníze – nějaká rychlá půjčka do 24 hodin a doplatit co chybí, abyste se vyhnuli exekuci.

Kdo vám půjčí bez registru na vyplacení exekuce?

Řešit neuhrazené splátky půjčky další půjčkou není správné ani ideální řešení, když vám už ale nezbývá nic jiného, nedá se nic dělat. I v takovém případě je lepší se nejprve zeptat své rodiny nebo kamarádů a známých jestli by vám nemohli pomoci. Půjčky bez registrů na vyplacení exekucí nejsou zadarmo. A vám tak kromě stávající půjčky vznikne další závazek, který budete muset splácet. Nemůže-li vám ale rodina nebo známí pomoci, pak můžete vyzkoušet řešení pomocí nebankovní půjčky bez registru a přijmu ihned na ruku a s její pomocí dosáhnout vyplacení exekucí.

Podobnou nabídku mají ve svém portfoliu především nebankovní subjekty. Koho si vybrat, bude záležet na to, o jak velký dluh se jedná. Jestli potřebujete jen pár tisíc (nebo desítek tisíc), nebo jestli naopak potřebujte půjčit větší sumu peněz. Podle toho se vyplatí zvolit konkrétní nabídku, která bude vyhovovat vašim potřebám. Vyberte si některou z půjček bez registru a exekucí a pokuste se co nejdříve vyřešit všechny vaše dluhy.