Až 10 000 korun do 60 minut na vašem účtu

Žádost o půjčku nikdy nebyla jednodušší. Chcete si půjčit peníze opravdu rychle, bez podpisu smlouvy a návštěvy pobočky a nejlevnějim jak je možné ? Pokud je vaše odpověď “Ano”, pak si přečtěte naše doporučení dále.
Doporučujeme všem produkt Kouzelné půjčky, kde vám jako novým klientům půjčí až 10 000 Kč zcela zadarmo. Ano – nezaplatíte ani  1Kč navíc.

Zažádat o půjčku od Kouzelné půjčky je velice jednoduché. Stačí na našich stránkách vyplnit formulář žádosti o půjčku. Nejdříve si vyberete kolik a na jak dlouho si chcete půjčit. Okamžitě se vám zobrazí celková částka, kterou zaplatíte. Dále pokračujete čtyřmi jednoduchými kroky, ve kterých vyplníte povinné údaje. K žádosti si vyzměte svůj občanský průkaz (z něho přesně opisujte údaje do formuláře), číslo bankovního účtu a mobilní telefon.

A kolik vám půjčíme? V případě první půjčky je výše půjčky až 10 000 korun. Výše každé další půjčky se navyšuje, maximálně na 50 000 korun. Standardní splatnost půjčky je 2 – 30 dnů. Může se však stát, že se dostanete do finančních potíží a nebudete schopni půjčku splácet. I s tím vám dokážeme pomoci. Můžeme vám nabídnout buďto prodloužení splatnosti půjčky až o dalších 30 dnů, nebo individuální splátkový kalendář. U obou těchto možností vám nejsou dále počítány úroky. Je jen na vás, pro jakou možnost se rozhodnete.

Budete-li s Kouzelnou půjčkou spokojeni natolik, že je budete doporučovat dále, můžete si u nás vydělat 200 korun za každé doporučení, respektive za každé doporučení, u kterého bude schválena žádost. Pokud se do tohoto programu chcete zapojit, přečtěte si prosím na našich stránkách příslušné informace, abyste věděli jak postupovat. Peníze jsou proplaceny na účet, který je evidovaný v našem systému. Peníze vám proplatíme i v případě, že nebude půjčka řádně splácena…

Přečtěte si:  Půjčky na ruku? Pozor na podvodníky

Proč dělat věci složitě, kdy to jde jednoduše? Cílem cílem je poskytovat zodpovědné půjčky online a ihned. Takovým pravidlem se řídíme. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a stanete se jedním z našich stálých klientů, kteří mají například i tu výhodu, že o každou další půjčku mohou zažádat SMS zprávou. Můžete zažádat opravdu odkudkoliv bez jakýchkoliv dalších komplikací.