Nebankovní půjčka bez registru levnější než v bance

Dříve platilo, že banky poskytují levnější půjčky a své zákazníky si podrobně prověřují, zatímco nebankovní společnosti poskytují půjčky benevolentněji, ale dráž než banky.  Tento stav se ovšem během posledních let pomalu mění. Může za to konkurenční tlak, protože na trhu působí ohromné a nepřehledné množství subjektů.

Zároveň strmě roste počet osob se záznamem v registrech dlužníků (k dnešnímu datu zhruba 1 250 000 osob). V registru se přitom můžete ocitnout velice snadno, aniž by to samo o sobě znamenalo, že jste problematický zákazník.

Nebankovní půjčka bez registru je určena těm, kdo se kdysi provinili proti přísným pravidlům platební morálky. Nejen u předchozích úvěrů, ale i při běžné platbě složenek za plyn či elektřinu. Jako příklad solidní nebankovní půjčky můžeme uvést Hypopůjčku od společenosti TGI Money a. s., kterou ocenilo prvním místem ve svém testu nejlepších nebankovních půjček i Evropské sdružení spotřebitelů Umbrella.

Hypopůjčka je důkazem toho, že nebankovní půjčky bez registru nemusí být dražší než klasický úvěr v bance. Zároveň zcela férově nabízí stejné podmínky všem. Zatímco banky se velmi zajímají o vaši rodinnou a osobní situaci a podle nich určují úrok, u Hypopůjčky se s podobnou diskriminací nesetkáte. Přijatelná úroková sazba (10,95 %) je stejná pro všechny žadatele, ať už jste manažer, zaměstnanec na juniorských pozicích, OSVČ, žena v domácnosti nebo invalidní důchodce. Nabízí až dvacetiletou lhůtu splatnosti, takže je možné ji použít i na konsolidaci předchozích půjček. Zdaleka však není zamýšlena jen jako nebankovní půjčka pro problémové klienty – nabízí tři typy splácení, což ocení i lidé, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy a rozjet své podnikání. Právě individuální přístup k zákazníkům a chápání jejich situace a potřeb je často označován za rozdílovou výhodu společnosti TGI Money. Schválně si vyzkoušejte její úvěrovou kalkulačku. Pokud budete spokojeni, můžete si nezávazně o úvěr zažádat online a pak se sami rozhodnout.

Přečtěte si:  Andělskou půjčku lze žádat i hotově

geralt / Pixabay