Diskrétní půjčka – Profi Credit

Nebankovní společnost Profi Credit pomáhá lidem ve finanční tísni v několika zemích Evropy. Jedná se o prověřenou společnost, která má dlouholetou tradici. Jejich služeb mohou využít i klienti, kteří by u bankovních společností měli jen malou šanci na úspěšné schválení půjčky. Žádat mohou nejen zaměstnanci, ale také živnostníci a podnikatelé, ženy na mateřské dovolené i důchodci. Žádná skupina občanů není u tohoto poskytovatele diskriminována.

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku máte možnost buď si telefonicky dohodnout schůzku s finančním poradcem společnosti přímo u vás doma nebo, pokud vám tento způsob nevyhovuje a potřebujete diskrétnější přístup, můžete se dohodnout na schůzce na pobočce společnosti, kterou máte v místě svého bydliště nejblíže. Než podepíšete smlouvu, dobře si pročtěte podmínky poskytovatele a na jakékoliv nejasnosti se zeptejte zástupce firmy, se kterým smlouvu uzavíráte. Po podpisu smlouvy dostanete peníze prakticky ihned.

Výše půjčky

Tato půjčka se často využívá jako „malá“ půjčka ve chvíli, kdy jste se dostali do náhlých finančních potíží. Rychle a bez dokládání příjmu můžete dostat až 4 999 Kč. V případě, že potřebujete částku vyšší, máte s ručitelem i při nízké bonitě šanci také získat peníze ihned. Profi Credit půjčuje až do výše 166 000 Kč. Při revolvingu jsou podmínky dalších úvěru zvýhodněny. Revolving znamená možnost čerpat znovu již splacené peníze, takže vlastně čerpáte i splácíte zároveň. Je však potřeba k této možnosti přistupovat s rozvahou a opravdu čerpat jen peníze, které nutně potřebujete, abyste si dlužnou částku zbytečně nenavyšovali.

Přečtěte si:  Rychlá půjčka Provident