Andělskou půjčku lze žádat i hotově

Společnost Money Service Group, která je poskytovatelem Andělské půjčky, je poměrně pružná. Už přímo v online kontaktním formuláři naleznete kolonku, kde je zapotřebí doplnit, jakým způsobem si přejete peníze obdržet. Tento údaj je povinný a od začátku je tak jasné, zda budou peníze finálně převáděny bezhotovostním převodem z účtu na účet, zasílány poštovní poukázkou nebo vyplaceny na pobočce v hotovosti na ruku.

Charakteristika půjčky

Andělská půjčka patří k mikropůjčkám před výplatou, poskytuje se ve výši do 10 000 korun a splatná je jednorázově v období od 7 do 30 dnů. Za její vyřízení se platí poplatek ve výši 70 Kč z každé půjčené tisícikoruny na jeden týden, dále se však půjčené peníze neúročí a poplatek je splatný teprve při splacení vypůjčené částky.

Komu je půjčka určena

Ačkoliv se půjčka poskytuje bezúčelově a není zapotřebí mít ručitele, jinak jsou její pravidla poměrně přísná. Abyste na ni dosáhli, musíte mít pravidelný příjem, i když to nemusí být nutně plat. Postačí důchod nebo mateřská. Zároveň je vyloučeno, aby byla půjčka poskytnuta osobám s negativním záznamem v registru nebo osobám v insolvenci. Registry i insolvenční rejstřík poskytovatel pravidelně kontroluje.

Peníze hotově

Jestliže však splňujete podmínky, bude vaše žádost schválena do 30 minut a ihned vám budou vyplaceny peníze zvoleným způsobem. Počítejte však s tím, že v případě první žádosti si můžete půjčit jen 3 000 korun, při každé další pak o 1 000 korun více. Teprve až budete žádat počtvrté, otevírá se vám možnost dosáhnout až na avizovaných 10 000 korun, pokud jste předchozí půjčky řádně splatili.

Přečtěte si:  Půjčky bez ručitele na ruku ihned