Půjčky bez ručitele na ruku ihned

Kde najít nejlepší půjčky bez ručitele na ruku ihned? Dostali jste se do problémů se splácením nějaké jiné půjčky, nebo vám snad dokonce hrozí exekuce a vy potřebujte ihned získat peníze na odvrácení toho nejhoršího? Ať už se trápíte s exekucí, nebo si prostě jen ihned potřebujte vypůjčit nějakou hotovost, poradíme vám nejlepší půjčky bez ručitele, kde můžete dostat peníze na ruku a ihned!

Nejprve je ale nutní si ujasnit jaký typ půjčky vlastně hledáte. Záleží totiž na tom, jestli by vám vyhovovala „obyčejná“ půjčky bez ručitele, nebo jestli vámi požadovaný finanční produkt musí splňovat i nějaká další kritéria. Mnoho lidí totiž nehledá jen půjčky bez ručitele, ale potřebuje, aby byly peníze poskytnuty i bez ověření v registru, bez doložení příjmu. Někdo jiný zase chce mít peníze ihned v k dispozici nebo vyplatit půjčenou částku v hotovosti na ruku.

Maximální částka, pro běžné půjčky bez ručitele ihned se pohybuje v rozmezí 250 tisíc korun až 300 tisíc korun. Takovýto typ úvěru můžete získat i od banky. Pokud můžete doložit svoje příjmy a pokud se nebojíte kontroly v registru, je úvěr od banky bezesporu tou nejvýhodnější variantou, jak si půjčit peníze bez ručitele. U banky můžete vše vyřídit během velmi krátké doby. Peníze máte na bankovním účtu ihned k dispozici. Zpravidla ještě v ten stejný den, tedy ihned po podepsání smlouvy máte hotovost k dispozici a můžete si peníze vybrat na přepážce banky nebo z bankomatu.

Je ale pravda, že u banky se to při půjčce do 300 tisíc korun neobejde bez doložení příjmů. Pokud nemáte dostatečně vysoké příjmy, nebo pokud máte již nějaké jiné úvěry a půjčky, tak nemusíte získat takto vysokou půjčku. Pokud navíc neprojdete kontrolou v registru, nebo pokud existují nějaké jiné negativní reference, na půjčky bez ručitele od banky můžete ihned zapomenout.

Přečtěte si:  Peníze na ruku v online terminálech Sazky

Alternativou k bankovní půjčce jsou nebankovní finanční produkty. Tam je pak možné dosáhnout půjčky i bez registru nebo bez doložení příjmu (nebo i když máte sice potvrzení o vašich příjmech ale jen na malou částku).

S nebankovními půjčkami je to pak podobné jako s těmi od banky. I tady se posuzují různá kritéria. Pokud se budeme bavit o možnosti úvěru bez registru a bez doložení příjmu, pak bez ručitele máte šanci získat jen několik málo tisíc korun. Maximální hranice takové půjčky bez jakéhokoliv zajištění se pohybuje v rozmezí 15.000 – 20.000 Kč.

Pokud doložíte svůj příjem, můžete si půjčit až 100.000 korun – peníze bez ručitele ihned. I zde dostanete peníze velmi rychle, velmi často i v hotovosti na ruku. Výjimkou jsou pouze online půjčky, kde vše vyřizujete pouze za pomocí telefonu a internetu. Tam si na peníze počkáte i několik dní než se vyřídí všechny papíry. Většinou ale i tady máte hotovost k dispozici během dvou až tří pracovních dnů.