Půjčky na ruku pro problémové klienty

Nově se na trhu objevily půjčky, u kterých se neprověřují registry dlužníků a nepožadují zástavy nemovitostí. Jedná se o nebankovní produkty pro klienty, kteří se ocitli ve složité finanční situaci. Tyto rychlé hotovostní půjčky na ruku vedle nebankovních společností poskytují i soukromí investoři, kteří si půjčováním peněz zhodnocují vlastní finanční prostředky.

Způsob podání žádosti

Žádosti se podávají online nebo pomocí SMS. Kontaktní údaje bývají vždy uvedeny na stránkách poskytovatelů. Při výběru produktu je přitom třeba věnovat velkou pozornost nabízeným podmínkám a dobře si porovnat nabídky jednotlivých poskytovatelů. Vybírejte s rozvahou a dobře zvažte své možnosti splácet požadovanou částku. Nezapomeňte si ještě před podpisem smlouvy zjistit všechny poplatky, které se případně k žádosti o půjčku vážou a připočítat je k úrokům při srovnávání celkové ceny půjčky. Dobrým a spolehlivým ukazatelem výhodnosti či nevýhodnosti půjčky je vždy její RPSN – čím nižší, tím lépe pro vás!

Komu jsou tyto půjčky určeny?

Tyto půjčky jsou určeny pro všechny, kteří se ocitli v tíživé situaci a banky jim nechtějí půjčit. Může se jednat o ženy na mateřské dovolené, důchodce, nezaměstnané, lidi s nízkými příjmy. Nebo lidi, kteří se dostali do registru dlužníků a tímto se stali pro mnohé společnosti nespolehlivými klienty. Z tohoto důvodu se některé společnosti zaměřily na kategorii těchto klientů a své prostředky jim nabízejí. Tyto typy půjček jsou přitom zásadně neúčelové. To znamená, že peníze, které vám obchodní zástupce předá, můžete použít zcela libovolně. Na nákup zboží, placení dlužných pohledávek nebo třeba na úhradu nájmu či inkasa.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru ihned Teplice