Proč právě půjčka na ruku

Pokud vás překvapily mimořádné výdaje nebo jste prostě nevyšli do další výplaty, je pro vás nejvýhodnějším řešením požádat si o hotovostní okamžitou půjčku. Půjčka na ruku je vhodná pro klienty, kteří se dostali do zvláště tíživé situace.

Pro koho se hodí

Přebírání peněz v hotovosti – na ruku je stále oblíbený a jednoduchý způsob převzetí peněz, kdy ani nemusíte být vlastníky bankovního účtu nebo jej z transakce prostě vynecháte – třeba proto, aby na peníze nedosáhl exekutor. Nabídky půjček na ruku jsou ve všech finančních relacích, od stokorun až po několik miliónů korun.

Výhody půjčky na ruku

Půjčku na ruku můžete dostat i bez dokládání příjmů. Neprověřují se registry dlužníků. Každý zájemce o půjčku se prověřuje individuálně a jemu na míru se stanoví forma splácení. I úročení bývá předmětem jednání obou stran. Dostupnost půjčky je tak velmi vysoká. Tuto půjčku můžete dostat i za velmi výhodných podmínek. Nepožaduje se záruka ručitele. Při vyšších částkách je obvykle potřeba půjčku zaručit směnkou. Nezanedbatelnou výhodou u půjčky na ruku je již výše zmíněný fakt, že peníze nemůže zabavit exekutor pokud máte obstavený účet. Neplatí se žádné poplatky předem, ani poplatek za vyřízení půjčky.

Jak žádat o půjčku na ruku

O půjčku na ruku si můžete požádat online či telefonicky u řady společností. Do online žádosti uvedete na sebe kontakt, nejlépe mobilní telefon nebo e-mail a obratem vám přijde vyrozumění o tom, zda vám byla půjčka schválena. Peníze obdržíte většinou do 24 hodin po schválení půjčky.

Přečtěte si:  Komu jsou půjčky na ruku určeny?