Kam pro půjčku na ruku?

V dnešní době,kdy celý svět spojuje internet a není problém denně hovořit s rodinou či přáteli na opačné polokouli, už jen málokdo neví, kde najít potřebné informace. Sháníte-li půjčku na ruku, určitě nebudete mít výraznější problémy, poskytovatelů tohoto produktu je v České republice celá řada.

Online

Celá řada nebankovních společností nabízí zájemcům o své služby získat jejich půjčku na ruku velice snadno. Formuláře lze vyplnit a odeslat online, odpověď, zda vám byla půjčka schválena nebo nikoliv, obdržíte často již do několika minut. Pak se stačí se společností domluvit, kde a kdy si své peníze přeberete. V podstatě stejným způsobem funguje i vyřízení po telefonu, kdy základní informace vyřídíte s poskytovatelem nejčastěji pomocí sms.

Osobně

Zrychlení celého procesu bude znamenat osobní návštěva v obchodních prostorách společnosti, kdy si po proběhnutí schvalovacího procesu,případně podpisu smlouvy, můžete peníze rovnou odnést.

Konkurence je však veliká a společnosti se skutečně snaží vyjít zákazníkům co nejvíce vstříc. Není výjimkou ani možnost pozvat si zástupce společnosti přímo k sobě domů nebo si s ním domluvit schůzku kdekoliv vám vyhovuje. Snad nejznámější společností, která poskytuje svým klientům půjčky tímto způsobem, je Provident, jehož zástupci ochotně navštěvují zájemce o půjčku v jejich domovech, scházejí se s nimi v restauracích, kavárnách i na ulici. Rozhodně však nejsou jediní.

Stejným způsobem bývá klientům usnadňováno i splácení – zástupce společnosti je v pravidelných intervalech, až do zaplacení půjčky, navštěvuje na smluveném místě a není potřeba splátky zasílat bankovním převodem nebo složenkou a ni s nimi nikam osobně chodit.

Přečtěte si:  Bankovní půjčka na ruku? Realita nebo fikce?