Blanka Irge nabízí půjčky na ruku ještě dnes

Blanka Irge nabízí půjčku jako soukromý poskytovatel, produkt tedy náleží do nebankovního sektoru. Peníze můžete mít na účtu ještě dnes. Společnost sídlí v Praze a pobočky má ve všech krajských městech, kde jsou vám k dispozici její obchodní zástupci, kteří vám přímo předají hotovost.

Podmínky pro schválení

Nekontrolují se žádné registry dlužníků. Do 20 000 Kč klient nemusí být zaměstnán ani není nutné ručit a přesto může peníze získat tentýž den. Do 50 000 Kč je nutný výpis z bankovního účtu, nebo okopírované složenky od důchodu či sociálních dávek. Do 100 000 Kč je nutné provést složitější schvalovací proces, při žádosti o tuto částku už trvá prověření zhruba 8 hodin.

Rozdělení žadatelů o půjčku

Schvalování půjčky probíhá rozdílně – jsou jiné schvalovací formuláře a podmínky pro schválení – podle toho, zda jste zaměstnanec, senior nebo živnostník.

Zaměstnanci

Zaměstnanci při žádosti o půjčku musí předložit dva doklady totožnosti, pracovní smlouvu, výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc nebo výplatní pásku. Nebude se ale nahlížet do registru dlužníků. Po podpisu smlouvy budete mít peníze nejpozději následující den na účtu, nebo je do 30 minut je obdržíte v hotovosti přímo od obchodního zástupce.

Senioři

Senioři budou potřebovat dva doklady totožnosti a doklad o výši důchodu (složenku, nebo výpis z účtu za poslední měsíc). Po schválení vám do půl hodiny budou vyplaceny v hotovosti peníze, v případě zájmu je budete mít do následujícího dne na účtu.

Živnostníci

Jste-li živnostník, rovněž budete potřebovat dva doklady totožnosti a navíc živnostenský list a daňové přiznání za poslední rok, vydané faktury a výpis s účtu za poslední 2 měsíce. Obstaráním potřebných dokladů vaše starosti končí, více nechte na společnosti.

Přečtěte si:  Peníze dostanete na ruku i u Sazky