Půjčky bez registru a bez příjmu

Během té poměrně krátké doby co existuje bankovní a nebankovní registr, má již téměř jeden milión lidí v ČR záznam v některém z registrů. Není tedy nic divného na tom, proč se tak hodně lidí zajímá o půjčky bez registru a bez příjmu. Díky finanční krizi má čím dál tím víc lidí „hluboko do kapsy“. Stačí, když jeden z členů rodiny dostane výpověď nebi, když mu zaměstnavatel vyplatí pouze část platu. A problém se splácením půjček, úvěrů nebo i běžných výdajů je hned na světě. Kde ale vzít další peníze? Kde si půjčit když jste bez příjmu. Co dělat pokud jste nezaplatili nějaké splátky a víte, že máte záznam v registru? Kdo vám půjčí bez registru a bez příjmu?

Půjčky bez registru a bez příjmu jako řešení

Vypůjčit si peníze je vždy snadnější ve chvíli, kdy můžete doložit svoje příjmy a kdy máte čistý finanční rejstřík (tj. bez záznamu v registru). Bohužel ale právě ti kdo jsou bez příjmu nebo mají záznam v registru, potřebují půjčit peníze nejnutněji

Řešením v takové situaci bávají půjčky bez registru a bez příjmu. Tento typ finanční půjčky (v hotovosti nebo bezhotovostně převodem na bankovní účet) nabízí především nebankovní firmy nebo soukromníci. U banky se s půjčkou bez registru a bez příjmu z pochopitelných důvodů nesetkáte.

Vyplatí se ale půjčky bez registru a bez příjmu? Co když jste zrovna bez práce a nemáte finanční prostředky na úhradu nájmu, na zaplacení inkasa nebo dalších složenek. Co když už máte nějaké jiné půjčky nebo dokonce musíte platit splátky hypotéky za váš dům nebo byt. Je i v takové situaci řešením půjčka bez registru a bez příjmu?

Přečtěte si:  Bankovní expres půjčka do 5 minut na účtu

Vyplatí se půjčky bez registru a bez příjmu?

Na podobnou otázku bohužel není jednoznačná odpověď. Půjčky bez registru a bez příjmu nemusí nutně znamenat to, že bude platit vysoké poplatky nebo úroky. Půjčit si peníze od nebankovní společnosti bez registru a bez příjmu je poměrně standartní záležitost.

Pokud jste ale bez příjmů, pokud nevíte, kdy zase budete mít práci, a kdy se vaše finanční situace začne zlepšovat, pak je každá další půjčka obrovské riziko. To platí obzvláště ve chvíli, kdy již máte několik jiných půjček (nebo dluh na kreditní kartě či nezaplacené nákupy na splátky či jakékoliv jiné finanční závazky tohoto typu). Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez registru jsou sice snadný a pohodlný způsob jak rychle získat peníze a vyřešit nejnutnější výdaje. Ale jedná se jen o oddálení problému.

Pokud tedy víte, že již za několik týdnů dostanete první výplatu z nového zaměstnání, pak jsou půjčky bez poplatku a bez registru více než vhodné řešení. Pokud si ale chcete půjčit peníze na úhradu splátek jiných půjček. Pokud nevíte z čeho a jak budete splácet nové půjčky bez registru a bez poplatku, pak si určitě další peníze nepůjčujte. Jinak skončíte v nekonečné spirále dluhů, až vám nezbude vůbec nic, jen obrovská hromada dluhů a exekucí.