Kde vám vyřídí půjčku ihned a na ruku?

Potřebujete okamžitě založit a na rodinu ani přátelé se nemůžete spolehnout? Máte problém vyjít s penězi do další výplaty a nevíte, jak tuto situaci řešit? Nechce se vám oslovit soukromé osoby, které půjčují peníze za účelem zisku? Pak vám zbývají už jen dvě možnosti – buďto zamířit do banky nebo k nebankovní instituci. Jaké produkty zde na vás čekají, a opravdu můžete získat peníze ihned?

Půjčka ihned u banky

Drtivá většina žadatelů o půjčky míří se svou žádostí jako první do banky. Máte-li dostatečný a pravidelný příjem a vaše platební morálka i minulost jsou v pořádku, můžete u banky požádat o tzv. kontokorent nebo spotřebitelský úvěr menšího rozsahu. U kontokorentu získáte vždy nějakou tu finanční rezervu navíc a to s poměrně nízkým úrokem. Ten se totiž počítá pouze ze skutečně vypůjčené částky. U spotřebitelského úvěru si na peníze počkáte. Zpravidla totiž bude nutno doložit výši svých příjmů a potvrzení od zaměstnavatele.

Půjčka ihned u nebankovní společnosti

Pokud vám banka z jakéhokoli důvodu odmítne půjčku poskytnout, nezoufejte. Můžete požádat o pomoc některou z nebankovních institucí, jichž je na našem trhu skutečně nepřeberné množství. Co se týče rychlosti poskytnutí peněz, většinou záleží na tom, u jaké banky máte veden svůj běžný účet. Dnes již ovšem existují společnosti, které poskytují půjčky prostřednictvím portálů, díky kterým můžete mít finanční rezervu takřka obratem. Dostanete-li se proto do svízelné finanční situace, nezoufejte a začněte ji řešit pokud možno co nejdříve.

Přečtěte si:  Blanka Irge nabízí půjčky na ruku ještě dnes