Jaké možnosti nabídnou půjčky Topfinanc?

Chcete si půjčit? Pokud hledáte hlavně jednoduchost a rychlost, můžete zkusit nebankovní společnosti. Mezi ty rozhodně patří i půjčky Topfinanc. A co vám jako žadatelům nabídnout? Svou nabídku dělí do třech segmentů, a to oůjčky do 5 000 Kč, půjčky pro zaměstnance a půjčky pro podnikatele.

A v čem je daná poskytovatel unikátní? Hlavně v tom, nakolik je v rámci žádosti benevolentní. Ostatně sám o sobě na webu píše toto: „Nebankovní půjčky a úvěry jsou alternativou bankovních úvěrů a rozlišujeme je do několika typů. Nebankovní půjčky mají pro žadatele vyšší dostupnost a jsou ve velké míře benevolentní k bankovním či nebankovním registrům.“

Co nabídnou půjčky Topfinanc v nejmenším segmentu?

Pojďme se podívat na možnost půjčit si onu nejnižší sumu. Tedy částku 5 000 Kč maximálně. Zde rozhodně oceníte onu rychlost a jednoduchost, s jakou jsou peníze poskytnuty. Zde půjčky Topfinanc vyžadují jenom vyplnění online formuláře a následný telefonní kontakt s pracovníkem společnosti. Jakmile je uskutečněn a vše je v tomto směru v pořádku, již může dojít k samotnému schválení. A to bez nutnosti osobních schůzek. Peníze jsou poté zaslány na váš bankovní účet. Použít je lze na cokoliv.

Jaké možnosti má půjčka pro zaměstnance?

Tu bychom mohli rozdělit do dvou hlavních skupin. Pokud máte zájem získat peníze v hotovosti, a to z jakéhokoliv důvodu, rozhodně zklamáni nebudete. K dispozici vám tak může být až 25 000 Kč, které jsou prostřednictvím obchodního zástupce doručeny až k vám domů. I zde máte jistotu, že vše proběhne rychle a jednoduše. Pokud ale trváte na bezhotovostním úvěru, budete potěšeni tím, že lze získat až 80 000 Kč. Tuto sumu lze kombinovat se splatností, která může být až 48 měsíců. Platí i možnost předčasného bezplatného splacení. I zde čekejte hlavně jistoty spojené s rychlým a benevolentním vyřízením bez registrů.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru ihned Teplice

O co mohou žádat podnikatelé?

U nich záleží na tom, na co konkrétně peníze pokud na osobní spotřebu, takzvaně na cokoliv, může jim být k dispozici úvěr ve výši 10 000 – 50 000 korun českých. Stačí doložit daňové přiznání, bankovní výpis a faktury za poslední dva měsíce. Pokud ale potřebují peníze skutečně na své podnikání, jsou k nim půjčky Topfinanc mnohem otevřenější. Nabídnou účelový úvěr, který může mít hodnotu od 10 000 Kč, až po velmi zajímavou sumu, kterou je 300 000 korun českých. Tu lze kombinovat se splatností, která je až 48 měsíců. Podmínky získání této půjčky jsou podobné jako v předchozím případě. Neobejdete se tedy bez daňového přiznání, stejně jako budou potřeba výpisy z účtu. A jak tuto, stejně jako ostatní možnosti hodnotíme? Pokud sáhnete po variantě s nízkým úrokem, tak rozhodně kladně. A to hlavně pro podmínky získání, které jsou skutečně jak benevolentní, tak i rychlé.

blickpixel / Pixabay