Půjčky bez registru a podvodníků

Ať už potřebujete rychle získat peníze z jakéhokoli důvodu, jsou tady pro vás rychlé půjčky bez registru. Nemusíte mít obavy z placení poplatků předem nebo z podvodníků. Půjčky bez registru a podvodníků přinášejí jednoduché řešení všech finančních starostí. Půjčka bez registru a poplatku je vhodná pro zaměstnance, důchodce i ženy na mateřské dovolené.

Půjčky bez registru

Přijít k záznamu v registru je bohužel až nečekaně snadné. Do podobné patálie se může dostat téměř každý. Úplně postačí, když se opozdíte se splátkou za půjčky v bance, zapomenete zaplatit účet za telefon, nebo nepošlete včas úhradu svojí útraty na kreditní kartě. Dneska už nikdo nečeká měsíce, až svůj dluh zaplatíte. Stačí jeden měsíc po splatnosti a záznam o dluhu se objeví v registru.

Nejhorší na tom všem jeto, že vy se o tom ani nemusíte dozvědět. Nezaplacený účet po pár týdnech doplatíte a vůbec si neuvědomujete, co se vlastně stalo. Důsledky záznamu v registru se pak mohou vynořit nečekaně ve chvíli, kdy se rozhodne vzít si nějaké půjčky. Banka vás odmítne z důvodu záznamu v registru a vy najednou zjišťujete, že půjčit si peníze se záznamem v registru není nic snadného.

Ano, existují půjčky bez registru. Na jejich nabídku je možné narazit na mnoha místech. Ale není to tak „růžové“ jak to některé inzeráty popisují. V inzerátech vám slibují půjčky bez registru, bez poplatku předem nebo dokonce i bez potvrzení o příjmu. Když se ale o konkrétní půjčky začnete zajímat trochu víc, najednou zjistíte, že někde požadují za poskytnutí půjčky bez registru záruku v podobě zástavy nemovitosti, jinde zas platíte „šíleně“ vysoké úroky. A nejhorší je když narazíte na nabídky nějakých podvodníků. Ti také slibují půjčky bez registru, ale skutečnost je jiné.

Celá řada podvodníků inzeruje půjčky bez registrů podobně jako mnohé jiné seriózní firmy. Často tyto nabídky ani nejde rozeznat. Když se ale rozhodnete jejich nabídku využít, tak se nestačíte divit, Chtějí po vás zaplacení poplatku předem, nebo vás navedou, abyste zavolali na jejich infolinku, Vy to v dobré víře uděláte a pak se nestačíte divit, až vám přijde účet za telefon.

Přečtěte si:  Půjčky bez ručení nemovitostí

Jak se vyhnout podvodu u půjčky bez registru

Při výběru půjčky bez registru byste měli dodržet několik elementárních bezpečnostních zásad, abyste měli jistotu, že nenaletíte nějakým podvodníkům.  Vždy si vybírejte půjčky od firem, na které máte pozitivní reference. Vždy je také lepší dát přednost velké firmě, která provozuje několik poboček, než nějakému soukromníkovi (půjčka od soukromníka nikdy nebude tak spolehlivá jako od banky). Každá seriózní společnost má také vlastní webové stránky kde jsou uvedeny všechny potřebné informace. Každá slušná firma také nabízí možnost kontaktu na bezplatné telefonní lince. Bezplatnou telefonní linku poznáte tak že začíná číslem 800.

Nikdy také neplaťte za půjčky bez registrů nic předem. To je jeden z nejčastějších triků všech podvodníků. V obchodě také přece neplatíte při vstupu, ale až u pokladny, tak proč by to u půjčky bez registru mělo být jinak?

Nikdy se také nenechte nutit do podepsání nějakého dokumentu, který si nepřečtete. Pokud vás někdo bude nutit k tomu, abyste něco honem rychle podepsali, tak to je opět příznak nějakého podvodu nebo nepoctivého jednání.

Vždy si vybírejte jen kvalitní a poctivé půjčky bez registru. Jen tak se vyhnete všem podvodníkům a nebudete mít důvod litovat.