Je Japonská půjčka skutečně dobrou půjčkou?

Hledáte zajímavý a pro vás vhodný úvěrový produkt? Pokud ano, rozhodně jste se setkali s nabídkou, se kterou přichází Japonská půjčka. Ta není žádným nováčkem na trhu, jelikož v minulosti bylo možné půjčit si u společnosti Click Credit.

Jak to s ní dopadlo? Jednoduše: „Japonská půjčka je půjčka, kterou jste dříve mohli znát pod značkou Click Credit. Od července 2015 naše půjčky poskytujeme pod značkou Japonská půjčka. Japonská půjčka umožňuje půjčit si více a ještě rychleji, než dřívější půjčka Click Credit.“

Je Japonská půjčka skutečně tak výhodná?

Jelikož se chceme podívat na to, zda je tento produkt opravdu dobrým úvěrovým produktem, musíme se kolotně dotknout všech možností a variant, které se k ní vážou. Tím prvním, na co se zaměříme, je výše úrokových sazeb. Zde se ptáme, zda je Japonská půjčka skutečně výhodná. Určitě musíme říci, že ano. Samotný úrok je totiž na hranici okolo tří procent, což znamená, že z půjčené tisícikoruny zaplatíme navíc jenom zhruba 33 korun českých. U konkurenčních společností to přitom jsou i desetinásobky. I to jasně ukazuje, že úrok je v tomto případě velmi dobrý.

Existují výhody pro nové klienty?

Ano, existují. A opět se musíme dotknout těch výhod, které jsou přímo spojeny s úrokovými sazbami. Zatímco stávající klienti mají ty výše uvedené, noví klienti mají úrokové sazby nulové. Přesně takovou výhodu totiž umí Japonská půjčka nabídnout právě těm žadatelům, kteří si o peníze řeknou poprvé. Samozřejmě dodat musíme, že je zde jedna hlavní podmínka. Ta ale rozhodně není nijak složitá. Pokud má někdo zájem o první půjčku zdarma, musí ji splatit do čtrnácti dní. Jedině tak Japonská půjčka danou úrokovou sazbu skutečně dokáže odpustit. I to je výhoda, se kterou je tento úvěr spojený.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru a poplatku ihned

Má půjčka k dispozici zajímavé částky?

Rozhodně ano. Nejprve začneme těmi, které jsou určeny pro každého klienta. Zde je jasné, že jde přímo o segment mikropůjček, v rámci kterého není problémem získat sumu v rozmezí 1 000 – 4 999 korun českých. Je to suma poměrně zajímavá a v kombinaci s třicetidenní splatností ideální pro toho, kdo chce řešit finanční problémy. Poskytovatel je zde ale i pro další žadatele. Konkrétně potom pro takové, kteří chtějí půjčit i více. Kolik těm může Japonská půjčka nabídnout? Jsou to sumy, které se dotýkají hranice až 50 000 korun českých. Tyto peníze je následně možné splácet po dobu jednoho roku. I to je cesta, kterou se jako žadatelé můžeme jednoduše vydat.

Pro koho je půjčka určena?

Nebudeme přehánět, pokud řekneme, že je skutečně pro každého. Díky benevolentnímu procesu samotného vyřízení a díky minimum prověřování si mohou snadno půjčit třeba:

  • Zaměstnanci a podnikatelé
  • Lidé bez práce či invalidní a starobní důchodci
  • Matky na mateřské nebo studenti
Foxy_ / Pixabay