BB půjčka – co nabídne a čím je charakteristická?

Na trhu je několik desítek nebankovních poskytovatelů. Pokud i vy hledáte toho správného, rozhodně vybírejte jak podle podmínek získání, tak podle jména, nebo konkrétních nabízených částek. Poznejte proto jednoho z těch známějších poskytovatelů, kam se zaručeně řadí BB půjčka. Úvěrový produkt, který je na našem trhu již 6 let a charakterizuje ho toto sdělení: „Naším posláním je poskytovat flexibilní finanční řešení vyráběné na míru podle přání a možností klienta.“

Pro koho je BB půjčka určena?

Jelikož to bývá jedna z nejdůležitějších informací, pojďme si ji společně představit a pojďme si říci, čím je charakteristická. Určitě potěší fakt, že BB půjčka je určena pro každého, kdo dosáhl jednadvaceti let věku a má určitý druh příjmu. Ten může být skutečně libovolný a tak sem patří nejenom výdělek ze zaměstnání, ale patří sem také výdělek z podnikatelské činnosti. Požádat si však mohou třeba i matky na mateřské dovolené, nebo invalidní a starobní důchodci. I tento příspěvek od státu může být svým způsobem druh příjmu.

Víta, čím je BB půjčka charakteristická? Dočtete si to v tomto textu.

V souvislosti s podmínkami získání nesmíme zapomínat také na nutnost registrace. Jednou z nezbytností je i povinnost vlastnit bankovní účet. Ten je v rámci registrace ověřen korunovým registračním poplatkem. Jakmile je zaslán a úspěšně doručen na účet, který vlastní BB půjčka, je vše v pořádku a již se vám otvírají dveře k nové půjčce. O té musíme říci také to, že je produktem neúčelovým. Nejenom, že tedy nejste omezováni určitým využitím a určitou útratou vašich peněz. Vy totiž nemusíte ani dokládat informace o tom, jak jste s penězi konkrétně naložili.

Přečtěte si:  Půjčky na ruku? Pozor na podvodníky

Jak rychlé je vyřízení půjčky?

Také informace, která dnes řadu lidí poměrně výrazně zajímá. Budeme-li i zde konkrétnější, nesmíme zapomínat na informaci o tom, že společnost mluví orientačně o jedné hodině. Déle většinou vyřízení netrvá. Dodat ale musíme, že jde pouze o čas v pracovní dny, a to v rozmezí 8:00 – 16:00. Pokud si požádáte mimo pracovní dobu, je vaše žádost vyřízena v nejbližším pracovním termínu.

Kolik si lze půjčit?

V tomto směru je BB půjčka rozhodně velice zajímavá, jelikož se tak od svých konkurentů dokonale odlišuje. Proč a čím? Dokáže totiž vyhovět nejenom lidem hledající mikropůjčky a tedy pár tisíc, ale vyhoví i těm, kteří hledají klasickou nebankovní půjčku. Začneme-li ale mluvit o první možnosti, ani zde není charakteristika tak jasná. Půjčit si sice lze 1 000 – 10 000 Kč, ale nikoliv jenom na dobu maximálně jednoho měsíce. Lze totiž volit i splatnost, která bude v rozmezí tří měsíců.

U vyšších půjček je jasné, že je již můžeme klasickým způsobem splácet. Podíváme-li se na to nejvyšší finanční rozmezí, tedy 25 – 45 tisíc korun, máme jako žadatelé možnost splácet 1 – 3 měsíce, stejně jako mámo možnost zvolit si delší termíny, a to:

  • 6 měsíců
  • 9 měsíců
  • 12 měsíců
  • BB půjčka – co nabídne a čím je charakteristická?
    moritz320 / Pixabay