Bankovní expres půjčka do 5 minut na účtu

Že je naprosto nepravděpodobné mít velice rychle půjčené penízky na účtu od banky? Vůbec ne! V dnešní době neustálého zrychlování, vylepšování a usnadňování už i banky nabízí expresní půjčky či velice rychlé úvěry bez nutnosti cokoliv dokládat, dokazovat či kamkoliv chodit. Stačí si všechno vybrat a odklikat na internetu a už do několika minut máte penízky k dispozici.

Banka bank, která vám poskytne půjčku už do 5 minut

Jednou takovou bankou, která rychlé půjčky pouze neslibuje, je GE Money Bank, jež takto poskytuje až 800 000 Kč. Samozřejmě, že takovou částku si už nemůžete půjčit jen tak. Avšak do výše 300 000 Kč nebudete potřebovat ničí souhlas, ani žádné speciální doklady. Stačí pouze doložit občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti, doklad o trvalém bydlišti na území České republiky a trvalý a pravidelný zdroj příjmů ve výši minimálně 5 000 Kč. Když toto všechno splníte, můžete si půjčit i na vaše nejtajnější sny.

GE Money Bank půjčuje na cokoliv

Půjčit si tedy můžete úplně na cokoliv! Stačí si vybrat částku, kterou zrovna potřebujete, dobu splácení, která vám nejvíce vyhovuje a půjčka může být vaše! Například si takto můžete vybrat částku 250 000 Kč řekněme na nové auto, a to s dobou splatnosti 40 měsíců. Máte tak dostatek času penízky našetřit a GE Money Bank vrátit. V takovém případě budou vaše měsíční splátky činit 7 638 Kč, úroková sazba bude stanovena na 12,2 % a celková částka, kterou bance vrátíte, bude ve výši 305 520 Kč. Penízky navíc budete mít k dispozici skutečně do několika málo minut!

Přečtěte si:  Půjčky bez zástavy až na 15 let