Půjčky bez registrů a bez zástavy

Pro nebankovní půjčky je typické, že vám peníze půjčí i bez registrů. Pokud ale současně nemůžete doložit ani svoje příjmy, pak si můžete půjčit pouze malou částku nebo musíte půjčené peníze zaručit nějakou formou zástavy. Existují ale nějaké půjčky bez registrů a bez zástavy? Co dělat pokud potřebujete větší sumu peněz a přitom máte záznam v registru a současně nemáte nic, co byste mohli dát jako zástavu za půjčku nebo úvěr?

Půjčky bez registrů

Půjčky bez registrů jsou typickým finančním produktem, který nabízí nebankovní instituce. Zatímco u banky se to při podání žádosti o půjčku nebo úvěr bez ověření v registru neobejde. Nebankovní společnosti registry nekontrolují. Důvod proč není prováděna kontrola registru je velmi jednoduchý. Velká většina nebankovních úvěrových firem není členem žádného z registrů, takže v nich kontroly svých klientů ani provádět nemohou.

Půjčky bez registrů jsou poměrně hodně vyhledávaným finančním produktem. Důvod je opět jednoduchá. Za poměrně krátkou dobu existence bankovního i nebankovního registru (necelých 10 roků), má již téměř jeden milión obyvatel záznam v některém registru. Nední se tedy divit velkému zájmu o získání peněz bez registru. Půjčky bez registru jsou velký hit a tak je při jejich poskytování veliká konkurence. To je výhoda pro všechny zájemce. Je si z čeho vybírat a když potřebujete peníze bez registru, nemusíte přistupovat na nevýhodné podmínky.

Půjčky bez zástavy

Poněkud horší situace je ale ve chvíli, kdy potřebujete půjčit velkou sumu peněz. Půjčky bez registru jsou obvykle poskytovány do výše 50000 Kč. Pokud navíc nemůžete ani doložit svoje příjmy, pak maximální částka, v jakou u nebankovní půjčky bez příjmu a bez registru , můžete doufat, je částka do 20000 korun.

Přečtěte si:  Rychlá půjčka na ruku České Budějovice

Existuje ale celá řada způsobů jak si půjčit peníze bez registru a bez příjmu. Nebankovní půjčky jsou ochotné půjčit i velké sumy peněz. Musíte se ale zaručit formou nějaké zástavy. Pokud potřebujete půjčit třeba 100 nebo 200 tisíc korun bez registru a bez zástavy, tak to může být poměrně složité.

Půjčky bez registrů a bez zástavy

Asi jedinou šancí pro ty, kdo hledají okamžité půjčky bez registrů a bez zástavy jsou půjčky na směnku. Půjčky na směnku jsou poskytovány i bez kontroly registrů a dokonce i bez zástavy. Jsou to ale pouze krátkodobé půjčky. Na směnku dostanete peníze většinou jen na jeden nebo dva měsíce. Existuje pochopitelně možnost prodloužení směnky. To ale nejprve musíte doplatit úroky. Což se nemusí hodit každému.