Peníze na účtu do druhého dne

I když je pro mnoho z nás ještě stále důležité mít peníze na ruce, spousta lidí už objevila kouzlo platebních karet, kterými se dá v dnešní době platit prakticky všechno. Už tedy nepotřebujete mít za každou cenu peníze na ruce, ale můžete se spokojit s bankovním účtem. A kde dostanete půjčku až 150 000 Kč na 84 měsíců? Kde vám za poctivé splácení vrátí až 21 splátek? A kde budete mít peníze už do druhého dne na účtu? To se dozvíte právě tady!

Home Credit půjčuje i vrací

Mluvíme zde pořád o jedné a téže společnosti, která už má na českém trhu několikaletou tradici. Home Credit! Pouze u té si totiž můžete půjčit částku od 10 000 do 150 000 Kč na dobu od 12 do 84 měsíců. Pokud navíc budete vždy řádně splácet, bude vám vráceno až 21 splátek. To už může hodit pěkný balík peněz.

Kolik vám Home Credit vrátí?

A kolik přesně? To si teď vypočítáme! Řekněme, že si u Home Credit půjčíte 50 000 Kč na dva roky, tedy na 24 měsíců. Splácet budete každý měsíc 2 508 korun a nikdy se během této doby neopozdíte. V takovém případě už po prvním roce řádného splácení dostanete jednu splátku zpátky, tedy na svátky budete mít o 2 508 Kč navíc. Takto to naprosto stejně proběhne i po druhém roce splácení.

Čím déle splácíte, tím více splátek dostanete nazpátek

Pokud však budete splácet delší dobu, dostanete zpátky samozřejmě více splátek. Například při splácení čtyři až šest let dostanete zpátky dvě splátky za rok. U doby splácení sedm let dostanete zpátky až celých 21 splátek. Poctivě splácet, vždy řádně v termínu a na čas se tedy u Home Credit mnohonásobně vyplatí!

Přečtěte si:  Půjčky bez registru a podvodníků