Hotově od FairCreditu

Jednou ze společností, u které můžete zvolit výplatu půjčky v hotovosti, takže neprojde vaším účtem ani nebudete muset čekat, až pošt doručí složenku, je FairCredit. Fajn půjčku můžete obdržet bezhotovostně nebo hotově, zcela dle vlastního přání, protože FairCredit myslí na všechny a pamatuje na všechny možné situace.

Výhody Fajn půjčky

Mimo výhodu možného poskytnutí peněz tak říkajíc na dřevo je Fajn půjčka také velice rychlá, k jejímu získání nepotřebujete ručitele a použít ji můžete naprosto na cokoliv, neboť se poskytuje neúčelově. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky, vše je srozumitelně a jasně sepsáno ve smlouvě, žádné další částky se neplatí. Od samého počátku víte, kolik vás půjčka bude stát. A všechno navíc vyřídíte z pohodlí domova, FairCredit stačí jen telefonicky nebo online kontaktovat a pověřený obchodní zástupce vás ve smluvenou dobu navštíví a vše vyřídí za vás.

Parametry půjčky

Fajn půjčka je neúčelová, tzn. nikomu, ani poskytovateli, nemusíte říkat, k čemu peníze potřebujete. Získat lze 4 – 50 000 korun, přičemž výše částky, která se vyplácí hotově, není nijak limitována. Splatnost půjčky lze dohodnout na 43 nebo 58 týdnů při fixních týdenních splátkách, které opět bude inkasovat pověřený obchodní zástupce, který vás bude pravidelně navštěvovat.

Zodpovědné úvěrování

Společnost FairCredit patří k těm, které se přihlásily k politice zodpovědného úvěrování, což znamená, že žadatel o půjčku musí nejen prokázat svou totožnost, ale také bonitu. Proto je zapotřebí předložit před sepsáním smlouvy obchodnímu zástupci společnosti nejen svůj občanský průkaz, ale také potvrzení o výši svých příjmů za poslední tři měsíce.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru a podvodníků