SEO optimalizace

Investovali jste do vytvoření internetových stránek s vědomím, že tak získáte vyšší návštěvnost, ale není tomu tak? Rádi byste nějakým způsobem Váš web zviditelnili, aby dosahoval nejlepších pozic vyhledávačů? Toto je věc, kterou si přeje snad každý s vlastním webem. Ovšem ne každý ví, jak na to. Proto je vhodné přenechat tento úkol opravdovým profesionálům.

Firma SEOlight Vám nabízí opravdu profesionální služby v oblasti SEO optimalizace. Budeme se snažit, aby Váš web zažil opravdový vzestup. Dosáhnete tak lepší pozice ve vyhledávačích oproti konkurenci a opravdové zvýšení návštěvnosti Vašeho webu.

Jak optimalizace probíhá?

Pro navrhnutí co nejlepšího způsobu, jak Váš web zviditelnit, nejprve musíme zjistit jeho aktuální stav a nedostatky. Provedeme:

  • Návrh klíčových slov – podíváme se na vaše aktuální klíčová slova a zvolíme nová, podle toho, která jsou často zadávána ve vyhledávačích, abyste se pod těmito slovy objevili na předních pozicích. To Vám pomůže zvýšit návštěvnost, díky větší viditelnosti.
  • SEO analýza – v několika stupních provedeme kontrolu webu, abychom přišli na případné vady a nedostatky.

Teprve když víme, že jsou stránky obsahově i strukturou v pořádku, přikročíme k dalším krokům, jako je linkbuilding (tvorba PR článků se zpětnými odkazy). Dělíme ho na:

  • Revoluční PR články – originálně psané texty podle klíčových slov
  • Tematické PR články – díky vhodnému umístění se dosáhne ještě větší efektivity

To však není konec. I nadále se můžeme o Váš web starat a pravidelně ho udržovat:

  • Měsíční SEO optimalizace – pravidelně vše zkontrolujeme a navrhneme nová klíčová slova
  • Garance pozice ve vyhledávačích – platíte až tehdy, uvidíte-li výsledek
  • Garance návštěvnosti – dáme pozor na návštěvnost Vašeho webu

Buďte vidět a čeká Vás mnoho nových a spokojených klientů.

Přečtěte si:  Kde je nízká půjčka nejvýhodnější?
FirmBee / Pixabay