Půjčky bez zástavy až na 15 let

Existuje nějaká možnost, jak si půjčit peníze bez zástavy až na 15 let? Možná i vy, jste už setkali s tím, že banky nebo i nebankovní společnosti poskytují bez zástavy spíše krátkodobé půjčky a úvěry. U bezúčelových úvěrů je maximální doba splácení většinou v rozmezí 12 – 72 měsíců. Co když si ale potřebujete půjčit peníze na delší dobu? Jsou nějaké půjčky bez zástavy až na 15 let, kde dostanete peníze na ruku ihned?

Dlouhodobé půjčky bez zástavy až na 15 let

Pokud se budeme bavit o bankovních finančních produktech, tak pro ně platí, že maximální doba splácení bývá u bankovní půjčky 12 – 72 měsíců. Na delší dobu jsou bezúčelové hotovostní půjčky bance poskytovány jen zřídkakdy.

Druhým typem půjčky od banky jsou bezúčelové úvěry bez zajištění (tedy bez zástavy). U nich je možné získat finanční prostředky na maximální dobu 10 roků. Na delší dobu už ale banky bez zajištění neposkytují.

Pokud potřebujte půjčit peníze od banky na delší dobu, třeba na 15 let nebo více, pak jsou k dispozici pouze úvěry se zástavou, Může se jednat například o americkou hypotéku, nebo o klasické hypotéky či jiné formy zajištěného úvěru

Nebankovní půjčky bez zástavy až na 15 let

Mezeru na finančním trhu, která vzniká tím, že banky mají velmi přísné podmínky, se snaží zaplnit nebankovní finanční instituce. Ty pak nabízí i půjčky, které v bance nemáte šanci získat. Můžete si tak půjčit peníze i bez registru, bez potvrzení o příjmu nebo práce půjčky bez zástavy až na 15 let.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru ihned 4000

Jedním z takových produktů je například i Moje půjčka, která je od 100.000,- Kč do 3.000.000,- Kč se splatností až na 15 let. Půjčky bez náhledu do registru dluhů, v některých případech je pak možné získat peníze i bez dokladu o příjmu.

O tento úvěr bez zástavy se splatností až na 15 let je možné požádat online, prostřednictvím internetu.  Vyplněná žádosti je nezávazné, můžete tedy vyzkoušet, kolik vám půjčí i bez toho, že by vás to k něčemu zavazovalo. Během několika málo minut se dozvíte, jakou částku si můžete půjčit.

Moje půjčka na cokoliv je opravdu na cokoliv a to od nákupu vánočních dárku až po letní dovolenou. Samozřejmostí je možnost mimořádné splátky, čímž si můžete snížit následující pravidelné měsíční splátky.