Peníze dostanete na ruku i u Sazky

Každý ekonomický subjekt, který poskytuje finanční půjčky, se snaží své služby co nejvíce zdokonalovat. Ne jinak je tomu i v případě společnosti Click Credit. Ta pro své klienty vymyslela nový způsob vyplácení peněz, a to na terminálech Sazky. A jak to všechno funguje? To se dozvíte právě tady!

Jak si půjčit od Click Credit?

Nejdříve přejdete na internetovou stránku společnosti Click Credit. Zde si hned na úvodní stránce vyberete částku, jakou si budete chtít půjčit. Jedná o jeden až pět tisíc korun, a to na třicet dnů. Následně zvolte tlačítko „Požádat o půjčku“. Dostanete se na novou stránku, kde vyplníte jednoduchý dotazník s údaji o vaší osobě. Dále poskytnete kontaktní údaje, potvrdíte smlouvu a dokončíte půjčku. Do minuty obdržíte odpověď na vaši žádost, a to buď její schválení, nebo zamítnutí. Pro schválení půjčky musíte být starší 18 let, musíte mít platný občanský průkaz a nesmíte být v insolvenci nebo v exekuci. To je všechno! Půjčka už je na cestě, nemyslíte?

Jak vám bude půjčka vyplacena?

A nyní přichází část s vyplacením půjčky. Můžete si totiž vybrat ze dvou možností. První variantou je klasický bankovní převod a druhou je právě výše zmíněné vyplacení na terminálu Sazky. Pokud si vyberete druhou možnost, jednoduše potom zajdete na jakýkoliv terminál Sazky, předložíte občanský průkaz a smlouvu a penízky vám budou ihned vyplaceny. A co pak? Potom si už jen užijete peněz a splatíte je nejpozději do třiceti dnů. To je všechno!

Co když nebudete zvládat splacení úvěru včas?

Pokud se nedej Bože dostanete do finanční tísně a nebudete stíhat termín splacení půjčky, nemusíte se bát. Společnost Click Credit vám sice udělí sankci, ovšem nejedná se o nic hrozivého. Pouhých 10 % z poskytnuté půjčky, maximálně však 200 korun. To je naprosto směšná částka, která vás rozhodně nezruinuje.

Přečtěte si:  Půjčky bez registru a ručení